Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki 4 év együttélés után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 4 év együttélés után sem kérte meg a kezem, az már nem is fogja, igaz?

Figyelt kérdés
Állítása szerint majd 5 év után... Ami a kapcsolat elején 1 év volt, mára 5 lett. Azt hiszem, egy hangyányit hülyének néz...
2017. jún. 3. 20:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg az 5. évfordulót (+- 1-2 hónap, hátha nem akarja pont akkor h számíts rá). Addig ne célozgass rá.

Abból ami akkor történik szerintem meglátod majd, mit is akar valójában.

2017. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Bocsi, nem Vivian, hanem biztosan akart lenni.

Nem ismerem a ketdezot.

2017. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%

#18: hatarido adás szerinted azt jelenti, hogy a főnöke?

És a pasi? Ő meg hazudott és totál bizonytalanságban tartja a kerdezot a jövőjével kapcsolatban. Akkor azt mknkek nevezed?


Nyugodtan megmondhatják a kérdező, ha 1 éven belül nem lesz házasság, akkor ő tovább lep, mert nem egyeznek a céljaik.


Eljegyzés felesleges, illetve lehet akkor, mikor kituzik az időpontot.

2017. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%

Lenéző pillantásokkal, fanyalogva kérdezget téged, hogy ez neked ilyen fontos? Ne haragudj, de én ezt nem hagynám. Az írásaid alapján egy értelmes lánynak látszol, legyen benned egy kicsi büszkeség.

Engem elbizonytalanítana teljesen a folytatásban, ha ilyet tapasztalnék a párom részéről.

Ahhoz is nagyon ért, hogy bizonytalanságban tartson téged. Gondolom, hogy főzöl, mosol, takarítasz, lefekszel vele, és neki így mindene megvan. Ez neki nagyon kellemes/kényelmes állapot, te meg csak reménykedj, hogy majd lesz valami.

2017. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%

33? Nem te vagy neki az igazi..


Ebben a korban inkább társadalmi nyomásnak érzik a házasságot, nem saját döntésnek. Gondolom nem akarja, mert úgy érzi kell. Azért érzi úgy, mert már elmúlt a rózsaszín köd, és kényelmes neki az albérlet nélküli élet. Na meg mikor fogna meg mégegyszer egy 9 évvel fiatalabb lányt?


Én nem engedném egyébként, hogy csak az ő fizetéséből éljünk. Remélem nem egy ember kezeli a pénzt, hanem azt a pénzt felezitek és nem tőle kell kuncsorognod.


Nem az ő fizetéséből éltek, hanem x ezer forintból, ami szintén közös. Ezzel a csúsztatással olyan lelki károkat lehet okozni, amire nem is gondol az ember.


Nekem úgy tűnik nem vagytok egyenlő felek. Szedd össze magad és állj ki magadért, ne hagyd magad lerázni.


Azért nem lehet stratégiai döntés egyben érzelmi is, mert az ész és az érzelmek köszönőviszonyban sincsenek sajnos..


Megkérhette volna úgy a kezét(ahogy a legtöbben teszik), hogy szereti, mert kitartó meg mittudomén, és érzi, hogy nem lehúzni akarja, bízik benne. Ha kivárja, amíg biztosíték is van mögötte, mint a befutott karrier, ott már nincs bizalom.


Mondjuk én a házassági szerződést sem írnám alá, akkor sem, ha nekem kedvez.

2017. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

1. az, hogy megkéri-e önmagában semmit nem jelent

2. egy év után felejtős, még együtt sem éltetek úgy igazán

3. szerintem neki egyébként nem fontos az egész, azért nem lép

4. mikor beszéltetek erről csak úgy, nem követelőzve, hanem a jövőbeni terv részeként?

2017. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%
Minnél jobban húzza az időt annàl biztosabb, hogy nem akar feleségül venni, csak szexpartnernek hasznàl amíg nem jön neki az igazi. Èn egy pasira sem vàrtam volna 5 évet az biztos. Túl sok Elmegy az ember fiatalsàga a vàrakozàssal. Fél, 1 év alatt már úgyis eldönti mindegyik, hogy kell-e neki a nő vagy sem. A többi időhúzàs. Ha ilyen 2+ évet kell vàrni arra, hogy igen vagy nem, akkor màr biztos a nem, csak nem akar egyedül lenni a következő nőig.. Kb ennyi.
2017. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Ne hagyd hogy masok befolyasoljanak. Ez teljesen szemelyfuggo. Ha a pasi nagyon logikus gondolkodasu akkor nem fogja hamar megkerni a kezed. Nekem 4 ev egyutteles utan kerte meg az exem a kezem es azt mondta hogy az volt eleteben a legszebb nap.. Bar megis a vegen visszaadtam a gyurut 1, 5 evvel kesobb az mar mas lapra tartozik :-)
2017. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
12%
Meg akkor miert lenne veled? Nem ertem. Nem lehet hogy problemas vagy? pl sok a hiszti vagy van ami folyton elbizonytalanitja?
2017. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül mi lett?
2018. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!