Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek? Kínos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Kínos.

Figyelt kérdés

Ha a párotok egy év után megkérné a kezeteket?


Imádnátok, de egy év után én nem tudnám szívből azt mondani, hogy "igen".


Kimondanátok max kérnétek, hogy még ne legyen házasság?


Visszautasítanátok? Ezt hogy lehet finoman közölni?



2018. ápr. 13. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Veled akarok maradni, mert szeretlek, de ez olyan hatalmas döntés amire most nem érzem magam elég érettnek."


Ha úgy mész férjhez, hogy nem akartad megbántani és igent mondtál, azt nagyon bánni fogod később, ő meg főleg, mert belemész egy olyan házasságba ahol próbálod magad meggyőzni arról, hogy milyen jó lesz, aztán ha mégsem akkor...nem leszel túl kellemes partner.

2018. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én igent mondtam. Még másfél év eltelt az esküvőig. Addigra biztos voltam benne, hogy hozzá akarok menni.

Egy eljegyzést fel lehet bontani, nincs semmi probléma, csak visszaadod a gyűrűt. Viszont én éreztem, hogy ha ott és akkor nemet mondok, akkor az a szakítással egyenlő.

2018. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

4x utasítottam vissza a férjem.

1x azon az éjszakán amikor találkoztunk.

1x a munkahelyemen 3 hét járás után.

1x az első évfordulónkon.

1x a fiúnk foganását követően.

2018. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

#3, csodálom, hogy elvett végül...


Én elfogadnám, nem kell azonnal házasodni és ahogy előttem is írták, a jegyesség felbontható.

2018. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs gond, ha te még nem állsz készen. Viszont azt elhitetni vele, hogy akarod te is, az tiszteletlenség, mert mi van, ha később mégsem akarod, ő meg reménykedik?
2018. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

őszinte, tabumentes kommunikáció

ez nem gyerekjáték


más ritmusban haladtok, lehet, hogy az érzelmeitek között is van differencia


ezek szerint ő már családot alapítana és nagyon szerelmes, te meg bizonytalan vagy.


ezt így kell neki megmondani, plusz józanul végiggondolni, h. részedről valóban ő a nagy ő, vagy sem.

egyáltalán akarsz-e ilyen szinten elköteleződni.


2018 van, 150 évvel ezelőtt még házasodtak muszájból, ma már nem kell.

2018. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
En elfogadnam, hogy nem egyet akarunk, es rajonnek, hogy nincs jogom huzni a parom idejet, igy szakitanek. Hadd talaljon valakit, akivel egyet akarnak es aki tenyleg vele akarja leelni az eletet.
2018. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, mert ha mégsem passzolukn, egy gyűrűt vissza lehet adni, de sok esetben szakítóok.
2018. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 hónap után kérte meg a kezemet. Elfogadtam, és megbeszéltük, hogy két év múlva esküvő (amikor befejezem az egyetemet).

Két év alatt bármi olyan történt volna, felbontottuk volna az eljegyzést, ez még csak egy "szándéknyilatkozat", ha úgy vesszük.

Fogadd el, szerintem.

2018. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem 1 hónap utàn kért meg a férjem. Igent mondtam mert biztos voltam az érzéseimben és az övéiben is 100%-ig. Eltelt 8 év , még mindig biztosak vagyunk az érzéseinkben. Soha nem mondtam volna igent, ha kétségeim lettek volna. Nem tisztességes a màsikat hitegetni azzal , hogy majd hozzà is mész ha megjön a kedved. Ez undorító.

Légy őszinte, úgy lenne tisztességes. Vagy szakít, vagy beletörődik, vagy veled marad de a büdös életben nem fog többet megkérni, ha van benne némi méltósàg...

2018. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!