Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha nem hord gyűrűt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hord gyűrűt a barátnőm hogy jöjjek rá hogy milyen méret jó rá?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle elvétve, pl fekszel mellette az ágyban fogod a kezét megjegyzed hogy milyen picik és aranyosak az ujjaid és megkérdezed mekkora gyűrű méreted? Vagy ha nem is hord biztos van neki, megnézed mekkorák általánosságban és akkora kell. És sok sok egyéb lehetőség.
2018. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Derwer ***** válasza:
88%

Barátnőn keresztül érdemes lépni szerintem.

Esetleg álmában, spárgával...

De tudd, hogy jobb és bal életéről. És reggel általában duzzadtabb. Ez utóbbira készülj szerintem.

2018. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ha nem hord gyűrűt, ő maga sem fogja tudni, úgyhogy, ha meglepetésnek szánod, ne kérdezd meg.

Ha lehet olyan gyűrűt válassz, ahol vállalnak utólagos méretigazítást. (Lehet többe kerül így, nem tudom.)


Egyébként a szemmértéknél pontosabb opciók közül az álmában fonallal való megmérés tűnik a legalkalmasabbnak.

2018. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen az esti méregetés a legcélszerűbb, ha ezt nem tudod megcsinálni esetleg vegyél egy párszáz forintos állíthatós gyűrűt ajándékba. Mikor megkapja próbáltasd fel vele, húzd az adott ujjára. Akkor beállitjátok a méretet és már meg is van.
2018. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Általában a fiu kisujj mérete megegyezik a lány gyürüsujjával. Legalábbis nálunk így volt amikor eljegyzett,pont jó is lett a gyürü.
2018. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Derwer ***** válasza:

Az utolsó azért "picit" bátor...

Nekem vékony ujjaim vannak páromnak tömzsi. Neki 57-es , nekem 60as gyűrű lett csináltatva. És nekem picit még nagy is...


Le kell mérni éjszaka, vagy mérettetni barátnővel. Ha érintőlegesen rákérdez az ember azt azért levágja a jelölt...


30F

2018. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell méricskélni, úgyis felébred rá, és akkor igencsak furcsán fog rád nézni.


Kb-re megsaccolod, aztán olyan helyen nézel, ahol méretre igazítják utólag.

2018. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ébredne fel. Nagyon mélyen alszik mindig.
2018. máj. 7. 22:10
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Akkor próbáld meg, de én hiába vagyok mély alvó, ha valaki konkrétan lefogja a kezem-ujjam, az 100%, hogy felébredek rá.
2018. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nem kell lefogni a kezét, hogy megmérd az ujját, alácsúsztatsz egy cérnát, lazán összefogod, megjegyzed hol fogtad, esetleg lenyisszantod ollóval, kihúzod. Nem fog rá felébredni, ha a mély alvás stádiumát célzod be. Elalvás után kb. 40-50 perccel. Itt egy leírás:


[link]


Amúgy kipróbálod előtte, megpiszkálod a kezét, ha felébred rá, Vagy mocorog, fintorog, változik a légzésritmusa, elnapolod a dolgot. Magyarázkodni nem kell, éjjel mocorgás közben hozzáértél a kezéhez, előfordul.

2018. máj. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!