Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik menyasszonyi ruhát felvenni egy édesanyának?

Figyelt kérdés
Völegényemmel ősszel házasodunk össze. Van egy 6 éves kislányom, de ez lesz az első házasságom. Kislány korom óta azt hallottam, hogy aki terhes vagy van gyereke szégyen felvennie abroncsos menyasszonyi ruhát. Ezért is alkalmi szép fehér ruhában gondolkodom, de anyós szerint abroncsos menyasszonyi ruhát kellene felvennem. Szépek, gyönyörűek, de valahogy mégis az van bennem, hogy nem illik nekem ilyesmit felvennem. Ti mit gondoltok?
2021. máj. 16. 08:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%
Ennyi prolit... :(
2021. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne illene?


A kérdés alapján azt hittem, a menyasszony anyukajarol van szó. Az azért húzós lenne, ha a lány esküvőjén úgy jelennek megm

2021. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
Én a hagyományok miatt nem vettem fel másodjára "szépruhát", amilyen pocsék volt az esküvőnk legalább annak az öröme megmaradt volna, bánom már :)
2021. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Simán. Nyugodtan vedd fel azt a menyasszonyi ruhát, ne viccelj már:)
2021. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%

Igaz nem voltam még anya, de én az esküvőmön sellő fazonú menyasszonyi ruhat viseltem, hosszú fátyollal. Templomink nem volt, a polgárin 30-an voltunk. Nem érdekelt ki mit gondol, ez a mi nagy napunk volt, és azóta is imádom visszanézni a képeket.

Ne foglalkozz vele ki mit mond, abba menj amiben te szeretnél.

2021. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Senkit nem érdekelnek az idióta elavult hagyományok, azt vedd fel ami tetszik és amiben jól érzed magad.
2021. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%

Állj!


Többen írjátok, hogy ne foglalkozzon idióta, régi hagyományokkal.

De ha ez így van, akkor minek csinál templomi esküvőt? Csak az Instafotók miatt tartanak templomi esküvőt?

2021. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

Halkan jegyzem meg, én keresztény vagyok, de amúgy a fehér menyasszonyi ruha nem a szüzességet jelképezi.. Nálunk legalább is.

Az abroncsos ruha meg semmit nem "jelképez" ez csak egy stílus. Mindenki azt vesz fel, amit akar. Mondjuk én egy bizonyos kor felett nem vennék fel abroncsosat, mert kicsit komikusnak tartom 40 fölött abban parádézni és habos-babos hercegnőnek öltözni.

Ha te nem éreznéd jól magadat egy ilyen ruhában, akkor ne vegyél fel ilyet. Te leszel a menyasszony, nem anyós. Nekem sem lesz amúgy abroncsos ruhám, mert nem az én stílusom, pedig nincs gyerekem.

2021. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
Öhm, a fehér ruhának SEMMI köze nincs az szűziességhez, csak szólok ;)
2021. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
Én nem venném fel ha már gyerekem lenne, DE, csak magamra vonatkoztatva, mert ez a saját elvem. Ha más felveszi, az ő dolga. Azt vedd fel, amiben igazi menyasszonynak érzed magad. Ha abroncsosban, akkor azt, ha sima alkalmiban érzed jobban magad akkor meg azt. Ne hallgass anyósra, ez a te esküvőd, abban legyél ami neked a legjobb.
2021. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!