Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen gyűrű legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrű legyen?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőnk, elég sokan leszünk így a költségek is magasak lesznek. Lassan gyűrűket is vennünk kell majd viszont mivel számomra nem fontos hogy arany legyen én arra gondoltam hogy akár nemesacélbol is megfelelne a költségek miatt. Nekem ez nem számít annyira inkább a szimbolikus jelentése ami miatt fontos. Ezért azt a pénzt inkább másra eltennénk.


Nekem annyi lenne a kérdésem hogy szerintetek ugyanolyan tartós egy ilyen gyűrű ? Mit érdemes róla tudni?


2022. febr. 2. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Zaciban is vannak szépek
2022. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tartós a nemesacél, de a pontos méretet kell megcsináltatni, mert később nem alakítható.
2022. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még tartósabb is, mert az arany puha, ötvözve is az. Szerintem nem az anyaga számít, hanem a színe inkább.
2022. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezüst is szép
2022. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nemesacél van, imádjuk. Strapabíró és árban is szuper volt, plusz nagyon szép is :)
2022. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartós a nemesacél. Van egy barátnőm, aki nagyon nem bírja az aranyat, nekik is olyan van, bírja már vagy 10 éve biztosan. Viszont tényleg legyen pontos a méret, mert ha jól tudom utólag nem lehet igazítani.
2022. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!