Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálnák a vendégek, ha menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálnák a vendégek, ha menyasszonytánc helyett a saját vacsorájukat kellene megrendelniük és kifizetniük az étteremben az esküvői szertartás után? Mi is és ők is ezerszer jobban járnának anyagilag.

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 18:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
Én örülnék neki, mert nem kéne 20 rongyot kifizetnem olyanért, amit meg sem tudok enni (mert épp telibe..., hogy gluténos vagyok - volt rá példa).
2022. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

Valaki egyszer válaszolja már meg nekem azt a kérdést, hogy: csóró és sikertelen emberek miért ragaszkodnak ennyire a nagy lagzihoz, miért nem elég egy szertartás meg egy szerényebb ebéd egy olcsóbb helyen, kisebb létszámmal?

Ha nem telik rá, miért erőlteted? Vagy jól esne, hogy mindenki kiröhögne meg lesajnálna, hogy a vendégekkel akarod kifizettetni a fogyasztást? Ez a "menyasszonytánc" dolog meg annyira kínos a XXI. században, 50 éve a parasztlagzikon talán még megállta a helyét, de napjainkban már ultra gáz.

2022. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsót nagyon adom. 😂
2022. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez szerintem is gáz lenne.

Mi is csórók voltunk, amikor összeházasodtunk, a nagy rokonságot csak a templomba hívtuk és utána volt egy szeretetvendégség pogácsával és borral, üdítővel, vacsora pedig a szűk családdal. Senki nem reklamált, mondjuk az is igaz, hogy a rokonság legnagyobb részétől kb. egy képeslapra írt gratulációt kaptunk, de ezzel nem is volt semmi gond, nem is számítottunk többre.


Szerintem iszonyat gáz, hogyha valaki meghív, hogy "ünnepelj velem, de fizesd a ki a kajád/piád és adj nekem ajándékot is."

2022. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!