Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után csaknéttermi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után csaknéttermi vacsira nagyon lapos?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hát első esküvőm lesz. Írtam vagy 30 helyre hitel és étterem egyben, de azon a zidőponton már foglaltak. Nem tudtuk a párommal sajnos, hogy ennyire erő keleltt volna foglalni helyet a lagzinak.ha nem is nagy bulit, de azért egy jó kis zenés estét szerettünk volna, de nem találok helyet.


Így arra gondoktunk egy étterembe egy sima étkezésre elvisszük a népet. Utána mindenki hazamegy. Nem lennénk amúgy sem sokan.


Viszont itt meg bennem van a bűntudat, hogy a mennyaszonyom nagy napjának több járna.



2022. márc. 17. 12:12
 1/8 A kérdező kommentje:
A hekyesírásért bocsi, de a telefonom javítgatott, nem olvastam át mit is írok. :D
2022. márc. 17. 12:13
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kérdezd meg a barátnődet, hogy őszintén mit gondol a dologról. Én személy szerint nagyobb esküvőt szeretnék (meg a rokonság is nagy) viszont nagyon sokan vannak úgy vele ahogy ti. Egy kis vacsora+torta felvágása és kész. Szerintem ha mindkét félnek megfelel, akkor nincs mit stresszelni rajta.
2022. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül szerintem se döntsd el, mekkora és milyen esküvőtök lesz.


Nekünk pl pénteki nap lesz az esküvőnk kora délután - hétvége, de mindenkinél van szinte szabad időpont, mert mindenki szombatra foglal. Illetve picit olcsóbbak is az árak, mert "hétköznapnak" számít.

2022. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos lefoglaltuk már az időpontot a hivatalban. Szép terem, üveg tető meg minden, csak az a baj, hogy Szombat.
2022. márc. 17. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben mindenképp közösen kell döntenetek. Lehet, a menyasszonyod nem is akar nagy bulit.
2022. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalban is tudtok változtatni.

De üljetek le megbeszélni, kinek mi az elképzelése.

2022. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Üljetek le megbeszélni. Mert én mondjuk nem igazán örülnék csak vacsinak, hanem azért egy kisebb buli is jó lenne utána.

Nézzetek körül ne csak éttermeknél. Voltam több olyan esküvőn is, ami valami egyéb rendezvényteremben volt és cateringgel volt a kaja megoldva. Nem tudom, hogy hol laktok, de nálunk pl. a művelődési házban is lehet termet bérelni, különböző méretűen vannak. És nem iskolai aula szint, mert itt városi kinyaltabb rendezvények is szoktak lenni "fontos embereknek".

2022. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl tökéetesen megelégednék a vacsival, sőt!, akár valakinél egy kerti bulival, vagy kibérelni egy tóparti házat és ott bográcsozni.


Nem vagyok bulizós :)

2022. márc. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!