Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Júliusi kánikulában nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júliusi kánikulában nagy menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

A ruhám legalább 6-8 réteges (abronccsal egyutt)

Az abroncs nem merev, azért van több réteg, a ruha pedig tüll es csipke, és talán selyem az alsó réteg. 2 órán keresztül álltam a ruhaproban, de a légkondicionált helységben is baromi meleg volt.

2-7 fotózás és szertartás a szabadban. A lagzi bent lesz, de a hosegtol kicsit félek.


Tipp vagy tanács ilyen helyzetben?


2022. máj. 31. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állj sokat a légkondi alatt :D De most komolyan, milyen tanács kellene? Nyár közepén meleg van. Válassz egy olyan ruhát, amiben nem gyulladsz meg.
2022. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, aznap biztosan szakadni fog az eső és maximum 10 fok lesz.
2022. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, legalább ízelítőt kapsz a nők életéből úgy 150-200 évvel ezelőttről. Ott nem volt kérdés h nyáron a legmelegebb hőség van-e, és a fűzőt is úgy behúzták h még levegőt se kaptak...


Jótanács? 1: vigyél legyezőt

2: hidratálj, igyál sok vizet, de ügyelj rá h ilyen ruhában pisilni se könnyű

3: legyen környéken valaki mindig, ha esetleg elájulnál. ezt nem viccből írom. nem véletlen megy a menyasszonnyal mindig valaki, és ez nem a pisi és nem is a szökés miatt van. 2 esetet is tudok ahol a menyasszony elájult a melegben, szóval ez nem játék

4: fordíts sok figyelmet a sminkre. mindenképp legyen profi, minőségi anyagokkal dolgozó sminkes, és mindenképp fixálja a végén. amit lehet, óránként-kétóránként pótolj (pl. rúzs). nincs annál kiábrándítóbb mint mikor a menyasszony 300 ezres ruhában van, de a sminkje elfolyik.

5: ne rohangálj sokat, hagyd hogy mások rohanjanak helyetted, elvégre ez a te nagy napod!


ui: nincs kőbe vésve semmi, még átgondolhatod a ruhaválasztást... én egy miniruhában esküdtem ami csodaszép volt, a párom lenvászon ingben és homokszínű nadrágban, semmi nyakkendő vagy ilyesmi, a férfiaknak pedig meg lett mondva hogy öltöny helyett csak egy lezserebb inget vegyenek, lenvászon nadrágot, olyan tengerparti stílusban. az volt az év legmelegebb napja, így utólag, jó döntés volt.

2022. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem augusztusban volt, kánikulában. Abroncsos ruha volt, de alatta csak egy bugyi volt rajtam (még melltartó sem), ilyen fűző meg ilyenek pláne nem. Ja, meg fehér harisnya. Jobban bírtam, mint ahogy előre gondoltam.
2022. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Már nincsenek évszakok. Júliusba lehet kánikula is, meg hóesésen sem lepődnek meg
2022. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös ez nem így van, pont hogy szélsőségesek lettek az évszakok, és sokkal melegebbek

Júniusban vagy kánikula van vagy zivatar, és akkor jégeső lehet, de a hóesés kizárt (ahhoz azért elég hosszan le kéne hűlnie a levegőnek)

2022. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1980 július végén bekellett gyújtani
2022. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kezdjük azzal, hogy ne a legmelegebb 40fokban akarjatok fotózkodni, hanem mondjuk szertartás után ti elugrotok 1 órára, és másnap este lehet folytatni. Megéri azt a plusz kiadást, hogy ne ájulj el. Mondjuk ha 5kor van a szertartás, elég fél5kor felöltözni, előtte 3kor nekiállni sminknek meg hajnak. Ha előtte akarod a fotózást 2-től, akkor 11kor nekiállhatsz... plusz a fotók is sokkal szebbek lesznek lágy esti fényben mint a tűző 90ban felülről érkező vakító napban...
2022. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!