Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vicces, vagy ciki esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, vagy ciki esküvői történetek?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyenről, vagy esetleg átéltetek hasonlót?

2022. aug. 20. 23:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
98%

Az anyakönyvvezető elrontotta a nevemet a szertartáson.

"És a feleség házasságkötés utáni neve Kissné Nagy Attila".


Még először majdnem elhittem, mert picit izgultam, aztán felnevetett a násznép, majd mi is:)

Elnézést kért, javított, nem lettem Attila:) aki a férjem nyilván.

2023. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 FoxtrotLidérc ***** válasza:
96%
21: Ez jóóóó! 😁😁😁😁😁
2023. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
91%
A volt feleségem mint menyasszony annyira bebaszott mint a szar. Aztán részegen közölte, hogy félrekúrt az öcsémmel, akit számon kértem és bevallotta. Azóta is az öcsémmel él eggyütt én a következő munkanap beadtam a valópert. ennek 20 éve, azóta se bíztam meg egy nőben sem, nem volt normális párkapcsolatom és nem beszéltem az öcsémmel sem
2023. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
95%

#21 nálunk az anyakönyvezető a külső helyszínre kijött, apósom elkezdte kínálni, lehúzott jó nagy adag felest... utána alig állt a lábán. Valamennyire észnél volt, elmondta amit elkellett. DE az összes képen látszik, hogy kereszteb áll a szeme meg be van baszva. Amúgy tip-top 30-cas kis nő volt. Utána koccintás és egy teli üveg pezsgőt magáévá tett leült és iszogatott. Úgy hívtunk neki taxit, vigye a f.ba.

Következő munkanap bementünk a hivatalba, kiderült ő az anyakönyvezetők főnöke... írtam egy mailt a polgármesternek, azóta 5 éve sincs válasz.

2023. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%
Ráültem a templomban egy székemre átlógó szoknyára. Mikor fel akart állni a lány, reccsent egyet az anyag :D
2023. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%
Szüleim mondták, hogy rokon esküvőjén, buliján egy férfi anyum után rohangált, táncra hívta el, de nem engedte. Mivel látta, hogy apummal beszélgettek oda ment hozzá és elkezdte, hogy milyen jó nő, tanácsot kérne, hogy hogyan hódítsa meg, apum annyit mondott neki, hogy tudja, nemhiaba vette feleségül. :DDD
2023. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
89%

Annyira nem vicces, bár akitől hallottam az jól tudja mondani. 1960as 1970es években nem igen volt torta divatban nagyimék környékén. Valami tanúlt lány hozta magával az 5letet, hogy esküvőre olyat kell sütni, lábasban sütötték meg kidìszìtették..elvitték lagziba. Ott az örömanya felvágta karélyba mint a szakalytóban dagasztott kenyeret.

Másik eset, unokabátyám lagzija egy emeleti rendezvényteremben volt a 2ik szomszédban a földszinten szintén lagzi. A tortát frissen akarták kihozni a hűtőkamrából a lagzira persze hogy a másik lagzira vitték ki.

2023. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
14%
Leszoptam a fotost en voltam a menyasszony aztan meg is dugott.
2023. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%
Apró kis vicces baki. Van ugye a gyertyaceremónia, amikor meggyújtjuk a külön életünket jelképező két gyertyát, majd azok segítségével a közös életünk gyertyáját, a végén pedig elfújjuk a külön életet jelképezőket. A vőlegényem (már férj) olyan lelkesen fújta el a sajá gyertyáját, hogy véletlenül a középsőt (a közös életet jelképező) gyertyát is sikerült azzal a lendülettel. Mindenki jót derült :D
2023. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
58%
Mi értelme ennek a sok piának? Attól jobb lesz valaki ha lemegy az állatok szintjére? Most komolyan egy részeg ember vígan elvan a disznók között is. Ez jó nekik? Ez a menő? Sosem értettem.
2023. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!