Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvőtökre volt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvőtökre volt nem meghívott rokon, aki rosszul reagált?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnek, nem vélemények.

Avval tisztában vagyok, hogy nem az illemmel kell foglalkozni, és ezt így is szeretnénk, de hogy van ez a gyakorlatban?

A lakóhelyünkön rengeteg rokonunk él, kb. háromszor annyi, mint ahány meghívott lesz. Van akivel beszélő viszonyban vagyunk, de nem apa/anya/testvér/tanú. Van aki már mondta, hogy mikor lesz már esküvő, úgy elmenne egy lagziba (lagzi nem is lesz). Van akit szívesen látnék, de a vele élő felnőtt gyerekeit viszont nagyon nem.

Az elképzelésünk, hogy értesítést küldünk a rokonoknak, az illik, úgy tudom.

Akinek kis esküvője volt, elmesélné a negatív tapasztalatokat? Persze pozitívak is jöhetnek, kíváncsi vagyok, melyikből lehet több.



2023. jan. 9. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan rokon, aki megsértődött, hogy a (velem egyidős) unokáit nem hívtam el, csak a templomba. Ha az ilyen szintű rokonokat elhívtam volna, akkor 300-an lettünk volna. Na, ezek az unokák végül a templomba se jöttek el és nem is gratuláltak. Nem bánom, mert amúgy sem tartottuk a kapcsolatot. Az említett rokon pedig esküvő előtti nap találta ki, hogy mégis hozná a párját… nem örültem neki.
2023. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van akivel beszélő viszonyban vagyunk, de nem apa/anya/testvér/tanú."

Akkor már meg is oldottad. Kis esküvőre ez pont elég - apa, anya, testvér, tanú.

2023. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem is kérdés, hogy ki legyen meghívva. Így lesz. Apa, anya, testvér, tanú.
2023. jan. 9. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felén nem szokás értesítés küldeni,nem is hallottam róla.
2023. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla. Mondjuk mi csak azokat a rokonokat nem hívtuk meg, akikkel tényleg ilyen évi egyszer-kétszer találkozunk, tehát lehet megsértődtek, csak nekem nem tűnt fel, mert amúgy sem beszélünk. Nekünk abszolút pozitív élmény volt a kis esküvő.

Értesítést nem küldtünk senkinek.

2023. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipőben járunk, kérdező, kíváncsi vagyok lesz-e sértődés.
2023. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Senkinek nem kell értesítést küldeni. Nincs bejelentési kötelezettséged senki felé.

Akit elhívsz, annak átadjátok a meghívót, lehetőleg személyesen.

2023. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!