Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örülnél ennek az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél ennek az esküvői meghívásnak?

Figyelt kérdés

Lassan ki kell osztani a meghívókat. 90 fős esküvő. Gyerekkori (akkori legjobb) barátnőmről van szó. Az elmúlt 10 évben évi 1x találkoztunk, de nem vagyunk rosszban, ritkán beszélünk mert én azóta elkoltoztem.

Én szeretném ha ott lenne, viszont aggódom az miatt, hogy nem lenne senki akit ismer, csak a párja. Illetve szegény kb mindenre súlyosan érzékeny, és tudom, hogy nem eszik évek óta a keresztszennyezodes miatt olyan helyen, ahol glutén tartalmú ételeket is csinálnak.

Persze lehet mondani, hogy max nem jön el, de ismerem, ha meghívom akkor tuti eljon akkor is, ha nem szeretne,mert nagyon tisztelettudo.

Szerintetek?



2023. jan. 29. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

7-es, gondolom te vagy minden bulinak a lelke ezzel a hozzáállással...


Kérdező, szerintem hívd meg nyugodtan!

Felnőtt ember, eldönti ő majd, hogy tudnak-e menni.

A helyet pedig kérdezd meg, hogy ilyen esetben bevihettek-e külön készített menüt az adott személynek.

2023. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Cöliákiás vendégünknek külön étkészletet és vadi új tányért szereztünk be a keresztszennyeződés miatt, plusz nagy nehezen találtunk egy mindenmentes konyhát, ahonnan külön szereztünk neki ételt meg süteményt.
2023. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez kedves :) köszönöm!
2023. febr. 1. 14:49
 14/15 anonim ***** válasza:
20%

A glutén és laktózmentes étel nem gond, bármelyik hely megoldja - a nagy lószrt azt, már ne is haragudj.


A "megoldja" az szokott lenni, hogy másnap fetrengek a fájdalmaktól, mert jaj, ott paníroztuk mellette a húst - ergo száll a liszt!


De tudtam, hogy lepontoztok majd, mert életetekben nem kellett ezzel együtt élnetek és fogalmatok sincs, milyen az ételérzékenység.

2023. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20%

11-es, azzal a hozzállással, hogy telibeszrják a diétámat nem szoktam elégedett lenni, igen.


Nem várom el, hogy főzzenek rám külön, de azért "majd megoldja magának" - egy étteremben, ahol ha nincsen szeparált konyha, egy salátát nem ehetek meg és ételt nem lehet bevinni. Bocs, amiért nem repesek az örömtől.

2023. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!