Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ciki, ha nem kapnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha nem kapnak a vendégek köszönetajándékot?

Figyelt kérdés

Nagy baj, ha a násznép nem kap köszönetajándékot az esküvőn? Tudom, hogy mostanában szokás/divat, de mennyire "elvárás"? Nem akarunk olcsójánoskodni, de nem szívesen adnánk ki még sok-sok (akár több tíz)ezer forintot valami porfogóra (egy nagyobb vendégsereg esetén egy párszáz forintos apróság is sokba jön ki), aminek kétlem, hogy bármelyik vendég őszintén örülne. Az esküvő költségvetéséhez képest nyilván nem akkora tétel, de több értelmét látnám a köszönetajándékra "szánt" pénzt egy szebb meghívóba, színvonalsabb fotósba, drágább esküvői tortába "fektetni".

(Természetesen a szülők kapnának szülőköszöntő ajándékot, az más).


2023. febr. 7. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Sok esküvőn voltam már és ebből összesen egy alkalommal kapott a násznép köszönetajándékot. A porfogókat részemről rühellem, külön megköszönném, ha nem akarnád, hogy hazavigyek magammal valami számomra teljesen haszontalan szirszart, amit úgyis kidobok előbbutóbb. Ez a ti napotok, nem a násznépé, szerintem bőven elég ajándék egy jó buli és, ha nem kell egy 3órás templomi szertartást végigszenvedniük.
2023. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Mi egyszer kaptunk, kétszer nem. Őszintén szólva azt az egyet is az első nagytakarításig tartottuk meg. Tudom, hogy nem szép dolog, és volt is egy kis rossz érzésem, de kacatokat nem gyűjtök. Összeházasodtak, ott voltunk, szép volt, örültünk nekik, de más esküvője, nem a mienk, hogy még külön emlékeket őrizgessünk róla.

2023. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Adj nekik egy kupica páleszt, oszt' pofa befogva.
2023. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában az embereknek az a ciki amit ők annak éreznek.
2023. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi csokit adtunk, amin a dátum és a nevünk szerepelt. Mi nyomtattuk és a csokikat sk csomagoltam.

Barátnöm mézeskalácsot sütött és a monogramjuk volt rajta.

Ha nem adtok semmit se ciki.

2023. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha adtok is, akkor mondjuk olyat, amit utána megesznek/megisznak, és akkor nem kell kidobni. Mint ahogy az előttem szólók írták, mézeskalács, csoki.

De ha nem is adtok, szerintem fel se fog tűnni senkinek. Biztos nem fogják utána emlegetni, hogy na ezektől még ilyen szirszart se kaptunk, amit az első alkalommal úgyis csak kihajítok a kukába.

2023. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak sütit kaptam. Meg 1X 1 üveg piát.
2023. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se kaptam minden esküvőn és alapból mi sem terveztük,általában felesleges dolgokat adnak, amik sokba kerülnek egy nagy esküvőn. Viszont mivel az egyik cukrász barátnőm felajánlotta, hogy készítene nekünk mézeskalácsot, így örömmel elfogadtuk. Így, hogy számomra ez személyes volt, már tetszett. De alapjában én is feleslegesnek tartom.
2023. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugtattatok, akkor ez a kör kimarad :) Ehető-iható dolognak tényleg látnám is értelmét, de az meg azért problémás, mert többen is vannak a vendégek között, akik cukorbetegek/gluténérézkenyek/kiskorúak/nem isznak alkoholt.
2023. febr. 8. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!