Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom terhes , és most lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robcipapa90 kérdése:

Párom terhes , és most lenne 2 hét múlva a lagzi , és ő tegnap azt mondta csak akkor tartja meg a gyereket és a lagzit , ha eladom a lakásom és a családja közelébe veszek házat szerintetek ?

Figyelt kérdés
Van vidéken egy saját lakásom 1/1 be még házasságom előttről , mondtam a páromnak hogy koltozzunk abba bele, elkezdi nem mert nem akar oda költözni! És tegnap összevesztunk es meglettem ilyen szinten fenyegetve ha nem adom el a lakást nem komolyak a szándékaim ! Örülni kéne egymásnak szerintem
2023. febr. 9. 13:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Lehet nem férne bele a sok felesleges szóköz az írásjelek előtt, ezért inkább nagyobb lakást szeretne.
2023. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom nem olyan minőségű az a lakás, amilyet a párod szeretne, azért nem akar abba bele költözni😥
2023. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Részleteket nem írtál így nehéz válaszolni.

Mert mondjuk nagyon nem mindegy hogy pl. eddig ő Budapesten élt te meg a Kukutyinban vagy Iszapszentgilisztáson vagy valamilyen zsákfaluban lévő lakásodba szeretnéd beköltöztetni, akkor nem csodálom hogy nem szeretne menni. Alapból egy gyerekkel vagy lakással kapcsolatos kérdéseket egyik félnek sem illik zsarolásra használni.

2023. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Erre, ÉN, 2 okot tudnék elfogadni...HA NEM KAMU A KÉRDÉS!


Ha a lakásom egy putri és/vagy "olyan" helyen van, szóval rigófertőzött helyen.


Másképp elküldeném az anyjába! Haverom így járt, 3 hálós, vidéki, Pest megyei családi házát adatta el vele a csaj, váláskor meg mehetett albiba 4X évesen.

2023. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Appassionato2022 ***** válasza:
98%
Aki 2 héttel az esküvő előtt kezd fenyegetőzni azzal, hogy 'nem lesz esküvő és gyerek, ha...' attól én most búcsúznék el! Az előző mondás alól egy kivétel van, ha már eddig is egyértelműen jelezte, hogy nem akar oda költözni, mert 'nem megfelelő a komfortja, cigány telepen van, nincs munkahely, stb'. Magyarul, ha értelmes oka van a tiltakozásra, plusz ezerszer jelezte, csak Te nem vetted figyelembe. Akkor most értem a végső torpedót. Viszont ebben az esetben is értelmetlen dolog az esküvő, hiszen minek összeházasodni, ha ilyen alap dolgot sem tudtok megbeszélni.:( Szóval bár mi is vezetett az ultimátumhoz, én most fújnám le az esküvőt közös megegyezéssel.
2023. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Dobd ki a ribizlit. Mindig zsarolni fog valamivel.
2023. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Ne add el a lakásod soha senkiért!

Majd ha házat akar, hozzáteszi a maga részér.

2023. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, miért nem akar ott lakni veled? Kicsi a kéró? Nem tetszik a környék? Nem boldogul a szülei nélkül, mert te úgysem fogsz segíteni a gyerek körül, ő meg önállótlan? Vagy azt akarja, hogy közös tulajdon legyen és vihesse a felét váláskor? Ezeket azért lánykérés és pláne teherbeejtés előtt kellett volna tisztázni. De kicsit fejtsd ki bővebben, mert így nehéz okosat írni.
2023. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Én sem költöznék gyerekkel vidékre. Egyrészt mert én gyerekként ott nőttem fel és egy szar volt másrészt mert kevesebb a munkalehetőség, rosszabb a fizetés(tapasztalataim alapján). Nincs annyi iskola és óvoda (szerintem nem olyan színvonala mint egy jobb városié). Plusz én személy szerint olcsóbbnak találom a boltokat amik a városokban vannak mint egy kis pici vidéki abct, ami azért fontos főleg most...


DE, azt hogy a gyerekkel zsarol undorítónak találom. A házasságra még azt mondom oké, talán... De a gyerekeddwl zsarolni... hát az nekem marha meredek.

2023. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Wzt eddig nem mondta hogy nem akar odamenni?
2023. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!