Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt szokás adni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt szokás adni egy esküvőre ajándékba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 22:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

6-os, de ajándékot úgyis adnál, abból indulj ki, hogy üres kézzel nem megy az ember sehova vendégségbe.

És akkor mondjuk a huszadik mikró helyett adsz 40 ezer forintot (mert most már együtt élnek esküvő előtt is a párocskák, tehát berendezett háztartásuk van.) Ezért a pénz ajándék.

2023. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
Mi nem tartottunk lagzi mert én világ életemben utaltam gyűlöltem, de nagyon sok lagziba voltunk hivatalosak. Na mivel mi nem tartozunk úgymknd senkinek, így mindig úgy adtunk pénzt hogy 40/50.Ha keveslik sajnálom. Ha valaki úgy csinál lagzi, higy mindenképp nyereszkedjen akkor így járt.En úgy gondolom, hogy azért kéne azokat az embereket elhivni mert azt akarod, hogy veled unnepeljenek, ne azért hogy pénzt szakíts róluk.
2023. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Bírom, hogy azzal jönnek itt egyesek, hogy mások mekkorát nyerészkednek a lagzin. A lagzik döntő többsége anyagi veszteséggel jár és az már tök jónak számít, ha behozza az árát. Ha nyerészkedni akarna a pár, nem tartana lagzit.

és ezt minden pár tudja, aki valaha szervezett lagzit. Az, hogy valaki azt feltételezze, hogy nyerészkedni akarnak rajta, az nettó rosszindulat.

2023. febr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, akkor nem kell lagzi csapni, és nagyzolni. Nem köteles más fizetni azt, hogy neked mennyibe kerül a téren a ruhád és társai. Csak polgári esküvő kell és az ingyen van.
2023. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
14, gondolom te az a fajta vagy, akit meghív hétvégézni a barátja a nyaralójába, kizabálod a hűtőt, használod a fürdőt, az ágyat, aztán hazamész anélkül, hogy hoztál volna bármit vagy részt vegyél a hely feltakarításában....
2023. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon rosszul gondolod😀Soha sehova nem mentem üres kezzel😂🤮De! 50 Ft en többet nem adok így hogy se nem iszom, se nem eszem jóformán.. Sajnálom. Ha 100 milliós lagzot csap az illető akkor is 50 a max.
2023. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem eszel és nem iszol, akkor jelezd előre a párnak és akkor csak széket tartanak fent neked, a fogyasztásba nem számolnak bele.

Bár hogy ez miért jó neked, az a te dolgod.

50 forintot még a hajléktalanoknak adni is megalázó. Mármint téged aláz meg, nem őt...


És nem azt mondom, hogy feltétlen fizetni kell a rád eső részét a lagzinak. Ha drágán szervezik meg az az ő bajuk, de kapcsolattól és anyagi helyzettől függően 10-30ezer forint bele kell, hogy férjen. Ezzel nagy eséllyel nem fedezed a rád eső részt, szóval nyerészkedni senki nem fog rajtad.


Mondjuk ha ilyen szinten fel sem merül, hogy esetleg hozzájárulj valamivel azoknak az új, közös életéhez akik tartottak téged olyan jó barátnak, hogy meghívjanak a lagzijukra... hát... jó vagy..:D

2023. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer akart lenni, nem kell belekotni mindenbe. Szép napot
2023. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
És az 50 ezer Ft is arra mondtam, hogy mi anno nem tartottunk lagzit de akik hívtak annak elmentunk. És mindenhol 50 EZER!!! FT ADTUNK, ennél többet sajnálom mi nem szánunk lagzira!! És volt ahonnan visszahallottuk, hogy keveseltek.. 😂Na mindég yezutan is 50EZER LESZ A MAX,AMIT ÉN BÁRKINEK IS ADOK, HIÁBA CSINÁL 100 MILLIÓS ESKÜVŐT.
2023. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%

Jaaa, hogy 50 rugó! Bocs, félreértettem. És amúgy visszanézve nem is rád reagáltam, csak pont utánad:D Arra gondoltam, hogy a gondolat, hogy ha már pénzt kap a pár, akkor milyen gonoszul nyerészkedik, az a gondolat suttyó.

50 rugó bőőőségesen jó, nem is kell többet adni, max a gyereked esküvőjén. De ott úgyis befizetsz lagziba nagy eséllyel:D

2023. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!