Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt szokás adni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt szokás adni egy esküvőre ajándékba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 22:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
De ez a lényeg, hogy keveseltek, és azóta is rendesen rosszul érzem magam. Nyilván elmegyek, költők ruhára, fodrászat,utazás, és adok 50 ezret és akkor keveslik. Erre értettem, hogy nyereszkedni akarnak akkor ne hívjanak meg. Nekünk így is bőven 100.000 Ft ba van mindig egy esküvő, úgy hogy mi soha nem hívjuk az életbe vissza ezeket az embereket, mert nekünk nem volt. A másik, hogy jó szívvel adtuk, és mentünk. És ez rosszul esik egy embernek, hogy mész, bébiszittert is keresel arra a napra, és utána azt hallod vissza, hogy keves🤣🔪🔪🔪En azokra a pártokra értem akik, úgy állnak hozzá, hogy fizesse a vendég ki a fogyasztást plusz még egy 50 ezerrel dobja meg őket, hanem jön a panaszkodas.... Azt gáznak tartom.
2023. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az tényleg gáz.

Egyik haverom is úgy nyomta, hogy "belépő egy kaparós sorsjegy PLUSZ a menyasszonytáncnál is lehet egy kaparósat bedobni PLUSZ nyilván maga a menyasszonytánc". És ennek kapcsán kaptuk az utalgatásokat, hogy 2 milla volt az eksüvő, azért elvárás, hogy mindenki dobjon bele legalább annyit amennyibe került az ottléte, de inkább többet.

Ja, meg biztosítanak szállást, csak fizesd magadnak.


De még a bejáratnál is "az ajádnékokat ide tegyétek" meg minden, tök kellemetlen ovlt.


Kapott két sorsjegyet össesen 800 forint értékben és bedobtunk 30 rugót. Ő is annyit adott a miénkre. Ennyi.

2023. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%
Unokaöcsém 100-at fog kapni tőlem, tőlünk. A többiek nem érdekelnek, csak a nejemmel, meg apámmal egyeztettem.,
2023. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%
Semmit, örüljön, hogy ott voltam.
2023. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%
Minimum annyit, amennyibe a vacsora kerülne egy étteremben...
2023. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
20-35/fő a lagzi a vendéglátás része. Ha mi megyünk akkor is átlag 25/fő amit fizetünk, közeli rokonnak 100 ezer kettőnkre. Úgy gondolom ez reális összeg.
2023. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!