Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi lenne, ha olyan esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha olyan esküvőt tartanék, ahová csak a legfőbb + pár rokont hívok, meg a barátokat; és a szertartás után csak egy éttermi étkezésre lesznek a vendégeim, de nincs tánc, csokordobás, zene (csak ami szól az étteremben meg bevonuláskor)? Gáz?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sokan csinálják így.
2023. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, nálunk is ilyen lesz. 31/N
2023. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Mióta rohadtul el van szállva mindennek az ára, úgy vettem észre egy 80-90 fős lagzi már nagynak számít, most ha buli is van 40-60 fő az átlag, csak kaja esetén 20-30 fő.

Csináljátok úgy, ahogy ti szeretnétek, meg ami meg tudtok magatoknak engedni. Egy szép kreatív fotózást azért mindenképp tartanék, mivel az "örök emlék".

2023. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gáz. Nekünk is ilyen esküvők volt közel 12 éve. Így volt tökéletes.
2023. febr. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ők gáznak tartjáke, attól függ, hogy mihez szoktak a rokonaid, milyen típusú esküvőket / lagzikat szeretnek. Én is ilyen esküvőt szerveznék, ha a sajátom lenne, mert nekem szimpatikusabb egy meghitt, intim, szűkebb körű esküvő és utána egy elegánsabb ebéd minden csicsa nélkül (nagy ritkán szeretek nagyobb tömegben bulizni, de csak akkor, amikor nem én vagyok középpontban), és pont ezért nekem egy ilyen esküvő szimpatikus lenne, és azon sem sértődnék meg, ha én kiesnék a meghívottak köréből pont amiatt, mert zártabb körű.
2023. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ne viccelj:) Nekünk is így volt. Szülők, testvérek (párjukkal), nagymamák (nagypapák már sajnos nem élnek), mindegyikünk hívta a legkedvesebb nagynénjét/nagybátyját, és 2-2 jóbarátot. Huszan voltunk, déli esketés, utána egy étteremben ünnepi ebéd, halk zene (nem táncos, hanem ami mellett lehetett beszélgetni). Hosszú fehér ruha az volt, szép autó is, csokor is (de csokordobás nem), dekor is, esküvői tortavágás is volt. 13:00-16:00-ig béreltük ki a különtermet. (Meghívó átadásakor mondtuk, hogy nem táncos buli lesz, és a meghívón is úgy volt, hogy "az azt követő ünnepi ebédre". (Persze ez lehet egy vacsi is amúgy).

Szép volt, kis elegáns, hangulatos, meghitt.

2023. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Kreatív fotózás nekünk is volt.
2023. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2023. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nektek nem gáz, akkor más meg kit érdekel? A szűk család és barátok elvileg szeretnek titeket, miért tartanák gáznak? Szerintem mindenki úgy tartja, ahogy szeretné.
2023. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekunk ugyanigy lesz aprilisban. Polgari szertartas, homokontessel es pezsgozessel, szep ruhaban, aztan etteremben ebedelunk, lesz torta, es ennyi. Se lagzi, se csicsa, se vofely, csak egy par oras esemeny a csaladdal, baratokkal, kb 35 fovel.
2023. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!