Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvőnél a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvőnél a menyasszonynak is illik eltakarnia a vállait?

Figyelt kérdés
Illetve (katolikus templomi szertartás esetén) lehetséges, hogy először a templomi, és utána az anyakönyvvezető? Vagy minden esetben meg kell előznie a polgárinak?

2023. okt. 23. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%

Templomba illendően tessék felöltözni! Ha mutogatni akarod magad, akkor nem templomba kell menni. Nem tudom miért probléma az hogy a válladra teszel valami göncöt arra a fél órára....

Keresztség mindenképpel kell nektek és a tanuknak is. (Hiszen az egyházjog szerint a házasság szentségét nem a pap szolgáltatja ki, hanem a házasulandók egymásnak.) Sok helyen feltétel az elsőáldozát (oltáriszentség) is. De ezt majd úgyis elmondja a pap. Időben keressétek fel, hogy legyen idő ezeket pótolni ha szüksége.

A polgári esküvőnek előbb kell lennie.

2023. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Igen... de ez a kérdés fel sem merülne, ha tényleg a megfelelő okok miatt akarna az illető menyasszony templomi esküvőt, nem azért, mert "jaj, az romcsi" meg lehessen mit mutogatni a facebookon.
2023. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Itt van 2 kép, gördítsd le.

Eltakarja a fátyol, vagy olyan ruha, melyből nem esik ki a kebled.

2023. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Itt a link.

2023. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezd meg a papot. Ne kelljen már nyanyának öltözni. Isten teremtette a válladat is, ha erkölcstelen, az ő hibája.
2023. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyen feher szorme pellerinek. Fedi a vallad melled
2023. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

5-ös a legbutább és ő van felpontozva. Jellemző a gykorira és a hp-k gondolkodására.

Ha ku.vának akarsz öltözni, akkor nem kell neked templomi esküvő sem.

Láthatóan fogalmad sincs miért van a templomi esküvő, mi történik ott és mi mit jelent. Csak azért akarod, hogy legyen pár kép instára onnan is.

Minimálisan sem vagy képben az illemszabályokkal. Szégyen egy nőre nézve.

Turistaként sem illik ujjatlan, pántos felsőben, ruhában bemenni a templomba.

2023. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván, ha otthonosan mozogsz a templomban, merthogy hitedet gyakorló katolikusként szeretnék házasságot kötni, akkor nem kérdés, hogy mit illik és mit nem illik felvenni. Alapvetően nőknél nem illik a mély dekoltázs és a szabadon hagyott váll. Ha olyan a ruha, akkor egy stólát azért illik a vállra teríteni. Az más kérdés, hogy Magyarországon nem olyan szigorúak és nem fognak kidobni. Olaszországban nem engednének be.


"Illetve (katolikus templomi szertartás esetén) lehetséges, hogy először a templomi, és utána az anyakönyvvezető?"

Igen, én úgy tudom, hogy lehetséges.

2023. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2023. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom hogy nem illik mutogatni magadat. Lehetséges talán, bár én még nem hallottam róla, hogy előbb templomi aztán anyakönyvvezetői házasságot kötnek.
2023. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!