Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a fotós logózza a képeket?

Figyelt kérdés

Esküvőnkre keresünk fotóst és videóst.A szimpatikus céggel az a bajunk,hogy minden képre rányomják a hatalmas logójukat.Minket ez zavar,elrontja a képek összhatását,hogy az első ami feltűnik egy képen,az a cég logója.

Ez mennyire általános? Más cégek/fotósok is ilyenek lesznek főleg,törődjünk bele?



nov. 14. 20:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Ahol mi csináltattunk családi képeket, ott csak azokon volt logó, amiket elküldött e-mailben. Ezek alapján kértünk papírképeket, azokon természetesen már nem volt. Lehet, hogy amiket láttál reklámanyagként volt fenn a neten, ezért tették rá a nevüket.
nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Miből gondolod, hogy minden képre rányomják a logójukat?
nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%

Rá kell szólni, hogy ne csinálja, vagy nem lesz kifizetve!


(Nem vicc! Én SÍRKÖVÖN!!! is láttam kis réztáblát, a köves reklámjával!!!)

nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
3. vagyok. 0%? Szóval vannak itt fotósok... >:)
nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
99%

Nyilván a saját, kézhez kapott, kifizetett képeken nem lesz logó.


A weboldalon lévőkre teszik rá, hogy ne lehessen felhasználni őket. Illetve a demó képeket küldik el így, lebutított minőséggel, hogy ne mondhassa azt az ügyfél, hogy köszi Facebookra ez így pont elég lesz fizetni nem akarok.

nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Fotós vagyok, nem logózom a képeket. Viszont tudok olyan csapatot akik baromi nagy logókat tesznek az átadott képekre is, láttam menyasszony által kitett képeket is, szerintem nagyon gáz
nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Még annyit hozzá tennék, hogy azért a szakmában akik a jobbak között vannak nem logózzák a képeket :)
nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy a kiadott képeken is rajta van,mert rákerestem neten a korábbi megrendelők közül néhányra és az általuk saját Facebook profiljukra feltett képünkön is ott van a logó,vagy jól látható módon levágták.
nov. 14. 21:30
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
#8 Nem tudom, hogy most egy esküvőre mi a szokás, hogy valamilyen adathordozón, vagy papírképként kéri az ifjú pár a képeket. De ha az utóbbi, akkor csak a demo képeket kapják meg első körben, és azok fileneveit összeírva lehet megrendelni a képeket. Ezek a demoképek is elég jóminőségűek, tehát fel lehet tenni a facebookra is. Azt gyanítom, hogy amiket láttál azok is ilyenek. Osztálytársam tavaly nősült, és a facebookra feltöltött képeiken nincsenek logók.
nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
9es esküvői fotós vagyok, ott nagyon nem így van
nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!