Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kísérő hiányában kivel mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérő hiányában kivel mehetek el esüvőre?

Figyelt kérdés

Barátnőm meghívott az esküvőjére, de egyedülálló vagyok, nincs kivel elmennem, egyedül pedig nem szeretnék igazán. Egy másik barátnőm eljöhet velem, anélkül, hogy leszbikus párnak néznek minket? (illetve mennyire lenne ez gáz, tekintve, hogy mindenki a barátjával/férjével érezik) Öltönyben jönne, mert nem szereti a ruhákat, szabad így elmennünk ketten? Random hapsikat csak ezért nem szeretnék megkérni.

28/L



ápr. 5. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Konkrétan téged hívott, aki személyesen közel állsz hozzá.


Ez nem mozi, vagy színház, hogy magaddal vihetnél bárkit, aki az ő számára idegen.

Ha vacsorára is hívott teged, annak komoly költségei vannak személyenként.

Mire föl költene egy totál idegenre.


Elmész, ültetés van. Az asztalszomszédokkal elbeszélgetsz, az is lehet, hogy más is lesz pár nélkül.


Nagyon durvaötletnek tartom.

ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne durva? Ha lenne barátom, vihetném magammmal, mert a barátom, hozzám tartozik. Ezzel szoktak számolni. Nem attól fognak csődbe menni, amit egy lány eszik meg pluszban. Kevesebbet érnék azért, mert nem találtam még párt?
ápr. 6. 00:50
 3/16 Anita Esküvő válasza:
87%

Szerintem nagyon furcsa lenne, ha elvinnéd a barátnőd :/ Ő nem tartozik hozzád úgy, mintha a társad lenne.

Biztos lesz ott az esküvőn olyan ember, akit legalább látásból ismersz. Ha meg nem az sem tragédia, akkor is tudod jól érezni magad. A pár úgy fogja kialakítni az ülésrendet, hogy az egymás mellett ülők valamiben kapcsolódjanak, így biztosan szimpatikus szomszédaid lesznek :) Ne félj kilépni a konfortzónádból, egy esküvőn mindenki oldottabb és barátkozósabb kedvében van, mint máshol. És ki tudja, még távozhatsz pasival is :))

Jó szórakozást kívánok és engedd el magad! :)

ápr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de nagyon gáz a gondolkodásod. Mind egy ilyen esküvő költségeiről, meg egoista is vagy, de baromira.
ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Én leszek az áll pasid. Nem sok vizet zavarok 🙂
ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell feltétlenül kísérő? Én voltam egyedül a legjobb baránőm esküvőjén. Nyilván tudták, meg a bárati társaság is, hogy nekem épp nincs senkim. A vacsora alatt a baráti társasággal ültem, mindenki beszélgetett mindenkivel, nem csak a párjával. Utána meg ugye mindenki megy ahova épp kedve van, onnantól az ülésrend sem számít, azzal beszélgetsz, táncolsz aki szimpatikus. Senkit sem érdekelt, az ifjú házasokkal voltak elfoglalva, meg a "lagzizással".
ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Grizesteszta ***** válasza:
96%

Hihi, egy öltönyben érkező barátnővel tuti, hogy leszbi párnak néznek, csak nem lesz kérdés, hogy ki a kapcsolatban a 'fiú'. Egyébként én a helyedben megkérdezném a menyasszonyt, hogy ellenére lenne-e , ha elkísérne Maris, hogy ne menjek egyedül? Nyilván tudja, hogy nincs párod...

Vélhetően mindegy lenne neki, hogy egy lánynak kinéző lány, vagy két lánynak kinéző lány. Egy ÖLTÖNYBE öltözött lány viszont lehet, hogy kiverné a biztosítékot. Nem nadrágkosztümöt akartál írni? Mert az teljesen OK egy elegáns esküvőre, de az öltöny; hát, ez erősen véleményes.

Erről pláne megkérdezném a menyasszonyt.:)

ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező s nem ciki egyedül menni. Talán éppen ott fogsz bepasizni.
ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

28 évesen lehetnél annyira felnőtt, hogy elmerj egyedül menni!

Nem, nem a másik lány fogyasztásától mennek csődbe, de mindegy ha csak fél szelet húst is eszik, akkor is ki kell a párnak fizetni a rá eső költségeket, ami 20-30 ezer/fő.

Ha ketten mentek, azt is kalkuláld bele, hogy a borítékba is dupla pênzt kell tenned!

ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne párod akkor úgy hívták volna meg hogy XY és párja, XY és felesége stb. De gondolom nem így volt ugyhogy nem illik váratlanul a barátoddal beállítási

Egyedül nem gáz menni egyáltalán. Sokan szoktak szólóban lenni esküvőre.

ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!