Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kísérő hiányában kivel mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísérő hiányában kivel mehetek el esüvőre?

Figyelt kérdés

Barátnőm meghívott az esküvőjére, de egyedülálló vagyok, nincs kivel elmennem, egyedül pedig nem szeretnék igazán. Egy másik barátnőm eljöhet velem, anélkül, hogy leszbikus párnak néznek minket? (illetve mennyire lenne ez gáz, tekintve, hogy mindenki a barátjával/férjével érezik) Öltönyben jönne, mert nem szereti a ruhákat, szabad így elmennünk ketten? Random hapsikat csak ezért nem szeretnék megkérni.

28/L



ápr. 5. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Én elmennék egyedül.
ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
71%

Én voltam egyedül esküvőn, nem volt jó egyáltalán.


Engem is barátnőm hívott, egyetemen lettünk jóban. Pont szingli voltam, nem akartam egy másik barátnőmet rángatni az ország másik végébe emiatt, hát mentem egyedül. Nem volt jó ötlet.


A menyasszonyon és a vőlegényen kívül senkit nem ismertem, és amíg régen jókat buliztunk együtt, itt nyilván nem volt kapacitásuk arra, hogy velem foglalkozzanak végig a másik 134 ember mellett.


Nem ismertem senkit, a körülöttem ülőkkel beszélgettünk, ki vagyok, honnan jöttem, ők kicsodák, de ennyi volt. Kétszer táncoltam barátnőmmel, megvártam a tortát és utána mentem vissza a szállásra. Mindenki a párjával, barátaival volt, én meg egyedül, állandóan kijárkáltam a kerti részre telefonozni, cigizni és vártam, hogy teljen az idő.


Úgy gondolom, hogy egy esküvőre, ha valakit meghívnak, akkor úgy számolják, hogy ő + 1 fő.

ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi van a meghívóban írva? Téged meghívunk vagy téged/önt és a partnerét?

Ha csak téged, nem vihetsz mást. Akkor sem ha szerinted csak egy szelet húst enne. Helye sem lenne az asztalnál. De amúgy kérdezd a meghívót.

Bár szerintem ezzel az öltönyös barátnővel ez csak egy provokatív kamu...

ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ha totálisan nem ismersz senkit, én a helyedben a ceremóniákra elmennék, aztán sok boldogságot kívánva távoznék. Persze ajándékot így is vinnék. De tutibiztos, hogy nem vinnék magammal idegent, sőt, pofám nem lenne ezt megkérdezni. Nézd csak meg, hány ilyen kérdés van itt is, hogy nem számoltak a +1 főkkel olyannál, akinek nincs tartós kapcsolata, mégis vinné a 3. uncsitesó a barátnőjét, mert a +1 jár. És akkor a pár vakarózik, hogy hogy szóljon, mert 3-4 ilyen plusz1 már igencsak megdobja a költségvetést. Mert nem "fogyasztásra" számolnak, hanem /fő, így ugyan az az adag a 120kilós unokabátyádnak meg a 45kg-s húgodnak is.
ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én esküvőmön a legjobb barátnőm is egyedül lett volna, de ezt megelőztük azzal, hogy bemutattuk a vőlegényem 8most már féjem) legjobb barátjának. Így egyikük sem ült egyedül és már ismerték is egymást, mert egyszer találkoztak. (azért nem többször, mert 400 km a távolság a lakóhelyük között).

Esetleg kérdezd meg a menyasszonyt, hogy a vőlegénynek nincs egy egyedülálló barátja, aki ott lesz, csak, hogy ne érezd magad egyedül.

ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha barátnő akkor valószínű vannak közös ismerősök is. Mert általában egy barát akit meghívnak egy egykuvőre már van olyan bizalmas viszonyban a párral hogy ismeri a többi barátját esetleg családját. Ha nem így van akkor azt is meg lehet csinálni hogy megtérés a menyasszonyt hogy mutasson már be pár embernek hogy legalább az ismerkedés könnyebben induljon. Az biztos hogy nem meghívott vendéget nem illik vinni, sőt egyenesen bunkóság. Mindenkit kellemetlen helyzetbe hoznál.
ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!