Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel dobjam fel az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobjam fel az esküvői ebédet?

Figyelt kérdés

20 fős ebéd lesz az esküvőnk után, de szeretném interaktívabbá tenni, nem tudom mivel.

Szerintetek mivel tudom szórakoztatóbbá tenni az ebédet?

Nem lesz vőfély, de valamit szeretnék szervezni.

Fiatalok-idősebb korosztály fele-fele arányban lesz.

Köszönöm.



ápr. 11. 15:57
1 2
 11/16 Anita Esküvő ***** válasza:
100%

Milyen korosztályról van szó?

Nálunk sok fiatal volt, készítettünk egy kahoot-os interaktív kvízt, amire telefonon kell csatlakozni és mindenki nagyon élvezte. Sokan a mai napig emlegetik. :) Persze olyan vicces/pikáns kérdésekkel, amiről utána lehet beszélgetni.


Vagy egy jó Misheni játék is lehet, de az csak akkor ha jobbára fiatalok vannak.


Ha klasszikus családi ebéd, akkor nem szükséges semmi extra, örülni fognak a rokonok, hogy találkozhatnak egymással és veletek ünnepelhetnek :) Semmiképp ne görcsölj rá, hogy mindenképpen kell valami, az esemény magában is elegendő.

Jó szórakozást előre is!

ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Hashajtót teszel a kajákba.
ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
Széteresztesz egy doboz fehéregeret.
ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem dobtuk fel semmivel, kb 30-an voltunk. Ebedeltunk, szolt a zene, beszelgettunk, aki akart tancolt, es ennyi volt. Nem volt nagy hepaj.
ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lesz egy kviz kerdes felelet-valasztos, ugy dontottem. Koszonom az otleteket!:)
ápr. 12. 15:26
 16/16 Gaiajane ***** válasza:
100%
Szia én tudnám ajánlani hogy egy bűvészt vagy egy komikust bérelj fel biztos mindenkinek nagyon tetszene
ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!