Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibol jött ki az esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibol jött ki az esküvőtök? (2023-2024)

Figyelt kérdés
Én kb úgy számolok hogy 5 millió alatt sehogy sem fog...főleg az érdekelne, hogy dekoráció nektek mennyibe került? Nekem annyira nem fontos hogy extra dekoráció legyen midnnehol max az asztalon valami kis hangulatos dolog hogy jól nézzen ki, stb...mindenhol azt látom hogy a dekoráció 400-800ezerbe kerül?? Ez tényleg reális? Illetve nektek mennyi volt az összeköltsége az eskuvonekq⁰?
ápr. 17. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Aliexpressről, filléfekért lehet hozzajutni. Nekunk kb 50 ezer volt, és a koszoruslányok rakták fel
ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És milyen dekor volt? Virágok vagy mi?
ápr. 17. 23:22
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Mondhatod hogy ünneprontó kötekedő vagyok de az általam ismert párok akik komolyan gondolják azok a közös jövőjükre gyüjtenek, kocsira, ingatlanra, vagy gyerekvállalásra


Tényleg nem ünneprontó akarok lenni de szeretném tudni hogy sokan miért nem sajnálnak ennyit kiadni egy egyestés rendezvényre


A szerelem nem ezen múlik


Tényleg 800 ezerért vesztek dekorációt ami másnap megy a kukába?


Magyar viszonyban 5m nagy összeg, én ennyiért egy majdnem új autót vettem, egy szomszédom ennyiért csinált új tetőt ami ugye nem egy napra szól


Nem akarok senkit bántani a kirohanásommal, de akki erre ennyit elkölt az nagyon gazdag ember azok meg nem a gyakorin szoktak mozogni

ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én pont ezt írtam, hogy nem szeretnék ennyit elktolteni dekoraciora, és mik az opciók, hogy ez kevesebb legyen:) nem vagyunk nagyon gazdagok, de eléggé odatettuk magunkat az elmúlt években, lakás, 2 autó és telek már van. Nem szeretnék feltétlen 5milliot kiadni az esküvőre de egyszerűen nem látom hogyan tudna kevesebből kijonni. Gondolkodtunk rajta hogy inkább nem is tartunk rendes esküvőt az anyagiak miatt,de végül megbeszeltuk, hogy megbannank, ha nem lenne egy ilyen napunk
ápr. 17. 23:38
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Én nem is értem ezt az esküvő mizériát. Milliókat költenek olyanok, akiknek alig van pénzük, és bőven máshol is lenne helye. 1 év szervezés, idegeskedés, sokszor egész családi kapcsolatok mérgesednek el, hogy kit hívjunk meg, kit ne, hohy, mint legyen.

Én inkább elutaznék valami szép helyre két hétre. Olcsóbb is, pihentetőbb is, idegeskedés mentes. Csak polgári esküvő lagzi mentesen. Egy vacsora szűk családi körben, egy buli a barátokkal, aztán agyő.

ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk egy nagyobb családi vacsora volt, kb 400 ezer volt a ruhákkal együtt, dekoráció nem volt, csak a névkártyák, amiket én csináltam. 5 millió nehezen jön össze, én nem adnám ki egy feszengős eseményért.
ápr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne tartsatok. Házasodjon akinek van miből.
ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan mi 2022-ben házasodtunk Kecskeméten (a várost csak azért írom, mert gondolom BP-n más lett volna az összeg), 24 fő volt ha jól emlékszem.

-terembérlés: 50 000

-kaja, üdítő: 250 000

(nincsenek nagy alkoholfogyasztók a családban, így olyan csomagot nem kértünk)

-torta, aprósüti: 80 000

-fotós: 60 000

-csokor, díszítés: 80 000

(ugyanaz a hely intézte)

-anyakönyvvezető, meg egyéb hivatalos vackok: 20 000


Szóval mindennel együtt max. 600ezer volt az egész. Kajából meg rengeteget haza kellett vinni, mert annyit kaptunk, hogy nem fogyott el. :D

ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért a dekort ki lehet hozni olcsobban, csak utanajarast igenyel. Meg nem kell sok dekor, ha a helyszín jol nez ki. A viragokon kivul nalunk mindent mi szereztunk be. LED fény volt fent, az asztalon közepén asztali futo, amit en rendeltem. Nalunk 3 hosszu asztal volt, mindegyiken rendelt asztali futo, 3 darab ikeas vaza, benne viragok, ilyen uszogyertya, amit szinten en vettem, mert nekem az nagyon tetszett. Igazabol az asztalt folosleges tulcsicsazni, mert úgyis kell a hely a kajanak.
ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3,5 millió körül jött ki mindennel együtt egy kb 70 fős esküvő+lagzi. Ebből dekorációra 0 ft-ot költüttünk, mert a helyszín önmagában olyan szép (tematikus) volt, hogy a virágtenger, lufik, székmasnik és hasonlók csak elrontották volna az összképet.
ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!