Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibol jött ki az esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibol jött ki az esküvőtök? (2023-2024)

Figyelt kérdés
Én kb úgy számolok hogy 5 millió alatt sehogy sem fog...főleg az érdekelne, hogy dekoráció nektek mennyibe került? Nekem annyira nem fontos hogy extra dekoráció legyen midnnehol max az asztalon valami kis hangulatos dolog hogy jól nézzen ki, stb...mindenhol azt látom hogy a dekoráció 400-800ezerbe kerül?? Ez tényleg reális? Illetve nektek mennyi volt az összeköltsége az eskuvonekq⁰?
ápr. 17. 21:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%

Bementünk a városházára és összeházasodtunk, aztán valamivel később rendeztünk két kertipartit.


Ennyi volt az egész, ugyanis nem állt szándékunkban milliókat eltapsolni egyetlen este miatt.

ápr. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Másfél millióból kijött. Kb. 700.000 volt a terem, meg az étel, a többi pedig a ruhánk, cipőnk, gyűrű, fotós, stb...

Mi külön dekorra nem költöttünk, benne volt az árban egy basic díszítés, kiválasztottuk ott a színt. Szép volt. 32 fős kis esküvő.

ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
95 ezer ftból jött ki az esküvőnk. Dekorra nem költöttünk. Decemberi esküvő volt, minden alapból fel volt díszítve, a házasságkötő és az étterem is. Minden évben ebben az időszakban karácsonyi dekor van kint.
ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
1 millio volt, tavaly ilyenkor. Ebbe beleszamoltam a gyuruket, a ruhainkat, a sminket/kormot/fodraszt, viragdiszeket, tortat: ez a resze volt ugy 400ezer. 600ezer az ettermi resze, plusz az ottani diszites. Nem volt nagy durranas, 30valahanyan voltunk. Bekes megye.
ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Tesóm idén fog házasodni, a helyszínen alap dekoráció adott. IKEA-ból tervezünk beszerezni 1-2 dolgot, pl. 800 Ft-os üvegváza, 200 Ft-os nagyobb mécses. Itthon csinálunk egy próbadíszítést, az alapján fogjuk pár barátnővel a dekorációt megoldani. 100.000 a keret rá kb. Én jövőre tervezem az esküvőmet, több helyszínről már úgy kapok ajánlatot, hogy benne van a dekoráció. Pl. helyszínbérlés 200.000, normális dekorációval 300.000. (Dunántúli megyeszékhely vonzásköre.)
ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!