Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibol jött ki az esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibol jött ki az esküvőtök? (2023-2024)

Figyelt kérdés
Én kb úgy számolok hogy 5 millió alatt sehogy sem fog...főleg az érdekelne, hogy dekoráció nektek mennyibe került? Nekem annyira nem fontos hogy extra dekoráció legyen midnnehol max az asztalon valami kis hangulatos dolog hogy jól nézzen ki, stb...mindenhol azt látom hogy a dekoráció 400-800ezerbe kerül?? Ez tényleg reális? Illetve nektek mennyi volt az összeköltsége az eskuvonekq⁰?
ápr. 17. 21:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

Sok a lehúzás... Én 800 ezret dekorációra biztosan nem költenék. Mondjuk nem is tetszik, ha minden túl van dekorálva. Egy normális, ízléses teríték a vcsorára, az asztalokra némi virággal (akár pl. asztalonként magasabb vázába virágok) teljesen elegendő és nem kerül ennyibe.

Van, amire nem sajnálom a pénzt (pl. normális minőségű ételek), de a dekoráció ennyiért totál fölösleges.

ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is egyetértek hogy 800ezer nagyon sok ilyesmire és írtam is, hogy engem nem igazán érdekel a dekoráció, csak valami kis diszkrét kéne

Azt hiszem visszamegyunk a helyszínre és alaposan megnezzuk mire van szükség dekoráció szempontból

ápr. 18. 10:47
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Én tavaly voltam egy 120 fős esküvőn, de ha pisztolyt tartanak a fejemhez se tudok visszaemlékezni, hogy volt-e valami dekor az asztalon. Annyi pia meg pogácsa, meg mittudoménmi volt kipakolva, hogy egyáltalán fel sem tűnt a dekor, se, meg a hiánya se :) Ezt csak azért írom, mert kb ennyi jelentősége van szerintem ennek, teljesen értelmetlen közel 1 milliót elverni rá, mikor amúgy is rohadt drága egy esküvő
ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

Pont az esküvőnket szervezzük, néha olvasgatom ezt az oldalt. Elég sok válaszolónak valamiért élete célja, hogy lefitymálja a házasodni készülőket, és elvegye a kedvüket az egésztől. Kérdező, kérlek, ne foglalkozz velük!

A kérdésedre válaszolva, nem, szerintem nem igazán reális a 400-800 ezres dekor. Főleg, mert írtad is, hogy egyszerűbbet szeretnél. Nem tudom, helyileg hol keresgélsz, de azt javaslom, hogy ne add fel addig, amíg nem találsz a költségvetésnek megfelelőbb árat kínáló szolgáltatót. Erre való a szervezés, hogy megtaláld, aki színvonalban és árban is jó. Esetleg próbáljatok keresni egy kevésbé "híres" dekorost, aki emberi árat ad meg, és csak üzemanyag pénzt kér, ha távolabbi a helyszínetek.

A mi dekorosunk /fő számolja a dekor díját. Két csomagja van, egy alap dekor, és egy bőségesebb dekor. Az alap 2400 ft/fő, a bőségesebb 2800 ft/fő. Felárért persze lehet kérni még plusz dolgokat, de írtad is, hogy neked csak egy alap dekorra lenne szükséged. Az alap dekor pl. 70 főre számolva 168 ezer ft. Mi a bőségesebb változatot kértük, 70 főre 196.000 ft.

A ruhám is megvan már, egy kisvárosi ruhaszalon kiárusításán vettem féláron, 250 ezer ft-ért. Zsír új, ráadásul tervezői darab, úgyhogy nagyon örülök, hogy nem hagytam magam belehajszolni a nagy híres ruhaszalonok horror áraiba, meg az 1 millió ft-os ruhákba. És klasszisokkal jobb szolgáltatást kaptam a kis szalontól, mint bármelyik elvileg "színvonalasabb" helytől.

Hidd el Kérdező, hogy nem csak agyonsztárolt és teljesen elszállt szolgáltatók léteznek az országban, csak kutakodni kell, kérni referenciákat, árajánlatokat, ami idő és energia.

Nekünk bőven van még hátra a szervezésből, de bizakodó vagyok, hogy mindenből megtalálom, ami nekünk teljesen jó és árban sem egy vagyon :)

ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Jól hangzik nagyon!! Nem tudod elkuldeni nekem a dekorosod honlapját? Nekünk is sok szervezni való van még hátra, de a többi szolgáltató már meg van (normális áron) meg a ruhám is
ápr. 18. 12:24
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a keresőbe, hogy "Perlaky rendezvény dekor", egyből ki fogja dobni az oldalát. Az árak amiket írtam, szerepelnek a honlapon, és rengeteg referencia is.

A ruhaszalon pedig az Angelic Dream Wedding nevű szalon volt, és Hajdúszoboszlón vannak, hátha valaki másnak még ez is érdekes lehet.

ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
ápr. 18. 12:50
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 350 volt a dekor. Nem volt semmi extra, székszoknya masnival+hozzá illő asztali futó+asztaldíszek (vendégek asztalaira ill. esketőasztalra,főasztalra,minden gyönyörű élő virágból)+ a csokrom és a kitűzők is benne voltak az árban.

70 fő volt a létszám.

ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Én nem szeretnék se szekszoknyat se masnit remélem így lehet majd csökkenteni az árát
ápr. 19. 11:42
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztosan olcsóbb lesz, mert db-re ki kellett bérelni, meg a felrakásra is számoltak külön díjat
ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!