Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Külön alszunk nászéjszaka??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön alszunk nászéjszaka??

Figyelt kérdés

Más városban élünk,mint ahol a rokonok. Abban a városban lesz az esküvő,ahol a rokonok élnek (régen mi is ott laktunk)hogy az idős rokonok is el tudjanak jönni. A lakásunk az új városban,esküvő a régiben,tehát nem tudunk késő este hazamenni!

Én kényelmesebben alszom édesanyámnál. Valaki volt ilyen helyzetben? Ezt hogy oldja meg más pár?

Én vagyok a nő.



máj. 1. 14:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, a férjed hol alszik, ha te az anyádnál?
máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben én a férjem is anyámnál helyezném el. Velem közös ágyban.

Illetve hát meglepődnél, hogy airb&b-n vagy szállás.hu-n vagy booking.com-on milyen kis településeken is lehet bérelni szállást.

máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
71%

a kérdésed az volt, hogy hogyan oldja meg más pár, most meg jön ez a sztori, nem ezzel kellett volna kezdeni?

amúgy jól szórakozol, hogy nem tudod eldönteni, ha egy régi együttélős kapcsolatban vagy valakivel, de most házasodtok, de nem tudtok együtt aludni a nászéjszakán, hanem külön, milyen házasság ez egyáltalán?

vagy már inkább a megszoktalak fázisban vagytok, már bocs, ne haragudj érte, de valahogy nem jött át feelingben az együtt és veled hanem inkább jól elvagytok egymás nélkül, hiszen óvodás korod óta ismered. Azt csinálsz amit akarsz nem, nem tudom mit akarsz ezzel a kérdéssel itt, unatkozol?

máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
78%
Én is sok év után házasodtam, mégse jutott volna eszembe, hogy ne töltsük együtt a nászéjszakát. Továbbá azt se értem, a férj hol fog akkor aludni? Ő kivesz egyedül valamit, vagy vmi rokonnál? De az is furcsa kifogás, hogy sz.r minden szállás, ti szerveztétek ebbe a városba az esküvőt, és különben is, 1 éjszakát fogtok ott tölteni (pontosabban, egy kis részét), a lagzi után vagy van szex, vagy nincs, utána holtfáradtan bedőltök az ágyba, lényeges, hogy luxus legyen, nem teszi meg egy egyszerű, de elfogadható szállás is?
máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
85%
A férjed nem tud anyukádnál aludni veled???
máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
88%
Ezer éves kapcsolat és a pasid még sosem aludt anyádéknál? Vagy mindig így van, te mész ő meg megoldja? És különben igaza van itt a többieknek, te jössz idea nászéjszakán mi legyen kérdéssel akkor ne jöjj azzal, hogy úgyis mindegy mert ezer éves kapcsolat. Ha neked nem számít a nászéjszaka akkor oldja meg de én úgy érzem, hogy számít. Akkor viszont mindegy milyen régi a kapcsolat.
máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
76%
És ilyen emberek házasodnak, más értelmes felnőttek meg nem találnak párt.
máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
7-es kérlek fejtsd ki ezt a külön nászutat!
máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedben akkor legvégső esetben a falu szélén felhúzott sátorban is megszállnék, csak vele lehessek. És itt most nem kell rosszra gondolni...azért lettünk férj és feleség,hogy jóban és rosszban örökké,tehát ezt is együtt akarjuk tölteni. Nem futamodnék meg az első probléma láttán.

Mi az esküvő helyszínén veszünk ki egy szobát.Valószínűleg a hajnalig tartó buli után csak aludni fogunk,de azt is legalább együtt.

máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Megkérem,hogy aludjon anyu lakásában,de velem a régi szobámban :D Csak a szülei mindig mondják,hogy aludjunk ott,nagyobb az a lakás,de valójában a szobák ott ilyen 7m²-es háló fülkék. Inkább rábeszélem,hogy jöjjön át. Szoktunk úgy látogatni,hogy másnap jövünk haza,olyankor is hív a szüleihez (nekik ez okés lenne) de ott nem valami komfortos,nem fejtem ki. 😅
máj. 2. 01:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!