Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Külön alszunk nászéjszaka??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön alszunk nászéjszaka??

Figyelt kérdés

Más városban élünk,mint ahol a rokonok. Abban a városban lesz az esküvő,ahol a rokonok élnek (régen mi is ott laktunk)hogy az idős rokonok is el tudjanak jönni. A lakásunk az új városban,esküvő a régiben,tehát nem tudunk késő este hazamenni!

Én kényelmesebben alszom édesanyámnál. Valaki volt ilyen helyzetben? Ezt hogy oldja meg más pár?

Én vagyok a nő.



máj. 1. 14:32
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Amúgy én egyikőtöket se ócsároltam,ti igen! Ennyit a nagy intelligenciájáról.. Jó,hogy nem lemészároltok,amiért kis eséllyel de külön töltjük azt az estét..Vagy rábeszélem,hogy jöjjön Ő át.
máj. 2. 01:16
 22/41 anonim ***** válasza:
86%
Hát, bocsi, de úgy írtad ki a kérdést, ami azt sugallta, külön lesztek, ami nekünk fura, ill. hangsúlyoztad, hogy neked édesanyádnál mennyire kényelmes, de itt is az jött le, hogy a párod meg le van sz.rva, és megoldja, ahogy tudja. Sok kérdésnél látom, nem írnak a kérdezők kerek egész sztorikat, úgy kérnek tanácsot, később csepegtetnek infókat, aztán meg felháborodnak, hogy mertünk ezt-azt feltételezni.
máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha már úgy kell rábeszélni, hogy menjen át veled aludni anyukádhoz az régen rossz, már ne is haragudj.Alapnak kéne lennie, hogy együtt alszotok, főleg a nászéjszakán.
máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
95%

Ha lagzit is terveztek hajnalig tartó bulival, akkor úgysem fogtok sokat aludni. Ráadásul annyira fáradtak lesztek, hogy teljesen mindegy lesz, hány négyzetméter a szoba.


Én kivennék egy szobát akkor is, ha az nem egy színvonalas hotelben van. Azon kívül hogy kettesben lehettek praktikusabb is, hiszen valószínűleg ti tovább maradtok a saját lagzitokon mint a szüleitek, így nem zavarjátok őket sem hajnalban, sem reggel. Ha nem lesz hosszú buli, akkor pedig tudtok egy kicsit kettesben lenni és együtt örülni az esküvőnek. Azért ez mégsem egy átlagos hétvége, amikor leutaztok vidékre.

máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem kell akkora feneket keríteni neki. Természetesen nem fogok fapofával ott állni,de ennyi év után had ne a könnyeimmel küzdjek. Valahogy ez egy természetes dolog,hogy megtörténik. Nem tudom hol aludjunk majd. :D Mivel rádöbbentem,hogy már nem ott van a lakás. 😀 Éjjel nem utazok,mert másnap lesz dolgunk.
máj. 5. 00:09
 26/41 anonim ***** válasza:
46%
Szvsz a házasság úm. elhálása is fontos. Én kivennék egy szobát.
máj. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
46%
Miért minket kérdezel? A pároddal nem tudod ezt megbeszélni?
máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Tehát ha előtte nap szexelünk az nem lehet ugyanúgy jó?? 😱
máj. 5. 22:03
 29/41 anonim ***** válasza:
81%
Totál reménytelen vagy. Idejössz egy zavaros sztorival, de minek? Nem kell rábeszélned (wtf???) semmire a leendő férjedet. Aludjatok mindketten a saját anyukátoknál, oszt jóvan, ha úgyis minden mindegy. Akkor nem kell itt felháborodni.
máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Ha annyira mindegy volna nem írtam volna ki. Gondoltam ha volt valaki olyan szituban,hogy más városban házasodott és másikban élt. Hol aludtak??
máj. 6. 02:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!