Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire kivitelezhető az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kivitelezhető az esküvő ha 2010 01-02 környéken szeretnék szülni de az esküvőm dátumát is meg álmodtam 2010. 05.22 re?

Figyelt kérdés

Akkor leszünk 5 évesek ( 21.-én ) a névnapom meg 24.

Véleményetek? Ja és ne mondjátok hogy vagy szüljek vagy esküvő... A kettőt együtt hogyan lehet kivitelezni?


2009. febr. 3. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy szép legyen, és ha baba is lesz, akkor jusson rá is, mert egy baba költségei is magasak, meg egy esküvő se 2 fillér.
2009. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagi gondotok nincs, es lesz segitseged a babaval, akkor szerintem kivitelezheto.

De ez egyenlore megcsak alom, ugye? Es ha evekig nem is leszel terhes?? Miert gondolkozol ilyeneken, mar megbocsass?

2009. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen,ha az anyagiak megvannak rá,akkor kivitelezhető.Szerintem,ha január körül tervezed a szülést,akkor már előtte szervezzétek le az esküvőt,mert amikor ott lesz a kicsi,neked biztosan nem sok időd lesz ezekkel foglalkozni.

Ha tényleg minden úgy alakul ahogyan szeretnéd,akkor a babód 4 hónapos lesz az esküvődkor,ha találsz egy megbízható embert,akkor a kicsit majd nyugodtan rábízhatod.

Szép álom,kívánom,hogy váljon valóra!Sok boldogságot!

2009. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem több szempontból is kemény dió.

Anyagilag egyik sem két fillér.

Mi kb. 8 hónapon keresztül szerveztük az esküvőnket, tele idegeskedéssel, rohangálással, főleg az utolsó előtti hónapban (akkor vittük ki a meghívókat). Persze ezt részben ki lehet kerülni, ha a pár megbízik egy esküvőszervezőt, de mi azt nem akartuk.

Aztán ott van a terhesség: maximum az esélyt tudjátok növelni, hogy mikor szülessen meg a baba, csak arról nem szabad elfeledkezni, hogy a babák (extrém esetek kivételével) a 37-41. hét között szoktak megszületni. Ez akárhogy is vesszük 4 hét.

Szülés után hosszú hetekig örültem, hogy lyuk van a hátsómon, pedig nekem itt volt a férjem és a nagymamák is jöttek felváltva. Összetehetem a két kezem, hogy semmi extra probléma nem volt: jó fej volt a gyerek (most is az), bőven volt tejem. Csak így tudtuk megoldani, hogy 3 hónapos korában elmentünk együtt egy lagzira (vittük a nagyszülőket, hogy én is tudjak egy kicsit kikapcsolódni). Alig bírtam ki az estét, hajnali 2-3 körül kidőltem. Egy menyasszonynak pedig vannak a lagzin kötelezettségei.

Persze nem megoldhatatlan, az esküvőszervezésbe és a gyerek első heteibe is be tudnak segíteni a rokonok. Csak kérdés, hogy megéri-e ha az esküvőszervezés miatti idegbe elmegy a tejed. Vagy ha nem lesz olyan jó fej a gyerek és végigordítja az egész napot, ezzel kőkeményen rányomja a bélyeget egy olyan napra, ami az életed legjobb napjai 10-es listáján előkelő helyet foglal el.

2009. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igazatok van :) de mindkettő nagyon fontos a gyerek sokkal fontosabb mint hogy férjhez menjek. :)

Nem szeretnék nagy lagzit csak egy szűk családi körben egy ebédet. Így azért kivitelezhetőbb?

2009. febr. 4. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia megint!

Nem tudom, hogy miért gondoltam, hogy nagylagzis sokfős esküvőt szeretnél :)

A szűk családi körben elköltött ebéd/vacsora abszolút kivitelezhető!

Nyugodtan vágjatok bele! Sok boldogságot!

2009. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy, hogy ennyire sürgős mindkettő? Már ha nem titok!
2009. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

25 leszek márciusban :)

ne nevessetek ki de 10 évesen írtam egy levelet amiben megálmodtam a jövőmet... Azóta készülők az ANYASÁGRA! Abban azt álmodtam hogy mire 25 leszek férjnél vagy komoly kapcsolatban élek. Babakocsit tologatok vagy terhes leszek. Márciusban töltöm a 25-öt...

2009. febr. 4. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne megfordítani? Előbb az esküvőt? Mármint ha a dátumhoz ragaszkodsz.Csak azért, mert az első időszak elég kemény tud lenni egy babával, ráadásul 4 hónaposan is még 3 óránként eszik kb, ha szoptatod, még bonyolultabb, ráadásul ha felmennek a kilók, még leadni sem tudod olyan gyorsan, ismételten a szoptatás miatt. Nem lenne időd az esküvőre felkészülni, és normálisan átélni, élvezni sem tudnád. Nincs senki kisgyerekes a környezetedben, akivel megbeszélhetnéd miből áll az első jópár hónap egy babával? Biztos sokat segíthetne.
2009. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
..ja és még valami. Ennyi idővel szülés után a szex sem a régi, és nem az igazi. Bocsi, lehet, ez nem számít, de azért jó ha az embernek olyan lesz az elvileg egyetlen esküvője, amilyennek szeretné, és nem ezer más dolgon kell idegeskednie.
2009. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!