Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 20év házasság után templomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20év házasság után templomi esküvő, hogyan?

Figyelt kérdés
Édasanyámék csak házzasságkötő teremben tartottak esküvőt, de szeretnénk nekik rendezni egy templomi esküvőt. sajnos esküvők szervezésében nem vagyok jártas. mennyibe kerül körülbelül? kellene járniuk vmire esküvő előtt? önkormányzatra kell menni ezügyben? segítsetek mert hirtelen azt se tudom merre induljak neki. előre köszönöm :)
2011. febr. 27. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Templomban kell megkérdezned. Létezik olyan,hogy hosszabb házasság után megújítják a házassági esküt. Tehát,lehet,hogy erre is van lehetőség.
2011. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Önkormányzathoz ne kell menni, mert államilag házasok.

A templomba kell menni, és ott megkérdezni a paptól.

Nem eskü megújításról van szó, hiszen ők egyházilag nem házasok.

Tehát egyházi házasságot szeretnéntek kötni.

Róm.kat.-nál 15-20 E Ft, ha kisebhb a felhajtás, esetleg kevesebb, de a pap megmondja.


Megkérdezhetem, hogyha eddig nem volt ez érdekes, miért lett fontos? (ez nem támadás, hanem érdekel)

Gyakorolják a hitüket?

2011. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vallásuknak megfelelő templomba menjél be.

Én a katolikusról tudok írni.

Nálunk úgy volt, hogy esküvő előtt jegyes oktatásra kellett járni. Kb. hat alkalom volt. Az esküvőért 35ezer forintot kellett fizetni. Ebben benne volt a templom virággal való feldíszítése, és minden.

Viszont ahogy ezen az oldalon az ezzel kapcsolatos válaszokat olvasgattam korábban, úgy néz ki, hogy papja válogatja, vagy templomja, hogy mennyit kér, kell-e jegyes oktatásra járni, feldíszítik-e a templomot virággal...

Tehát itt csak egy megközelítő választ fogsz kapni, korántsem biztos, hogy egy válasz is meg fog egyezni a nálatok levő "szokással".

2011. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!