Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek az exetek (volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek az exetek (volt pasi, volt nő) esküvőjére, ha meghív? Vagy valami frappáns szöveggel kivágnátok magatokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
ha ténylegesen túl vagyunk mindketten a kapcsolatunkon és jó barátságban vagyunk, akkor miért ne? Van olyan exem, akinek jóban vagyok a jelenlegi barátnőjével is és örülök a boldogságuknak. Ha esküvőre készülnének, valószínűnek tartom, hogy meghívnának és szívesen el is mennék.
2011. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha elhívott téged (gondolom a te exedről van szó), akkor az azt jelenti, hogy egy kellemes személy vagy a múltjából, akit kedvel, de már nem érez iránta semmit. Lezárta a dolgot.

Ha te felteszed ezt a kérdést, az meg azt jelenti, hogy te még nem annyira zártad le a dolgot, vagy te még érzel valamit. Ha így van, akkor ne menj el. És ne is keress kifogást, hanem mondd meg őszintén: "Bocs, de nem kellek én oda. Legyetek boldogok"

2011. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

csakis akkor mennék el, ha az exem jövendőbelijét nem zavarná egyáltalán. Ha zavarná nem mennék. Minek? Hogy szegénykének azon járjon végig az agya, hogy én ott vagyok?


22L

2011. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A helyzettől függ. Tegyük fel, hogy van barátom/férjem, aki eljönne velem, baráti kapcsolatban vagyok az exemmel és a jelenlegi párom sem utálja, nem féltékeny. Ebben az esetben talán el tudom képzelni, de csak akkor ha a menyasszonyt is ismerjük és ő is kedvel minket. Gondolom, ez elég ritka eset, hogy így összejön minden tényező, de ekkor talán elmennék, de akkor se biztos.

Amúgy semmiképp. Nem kell frappáns szöveg, nem érek rá, ez-és ez a fontos és halaszthatatlan programom van.

2011. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

..én anno kifejezetten kértem exemet, hogy hívjon meg az esküvőre, amin az anno legjobb barátnőmmel esküdött.. :D

..és tényleg komolyan gondoltam, talán korábban túltettem volna magam rajtuk, ha látom és ott vagyok! Még az sem zavart volna, ha ez az exbarátnőmet zavarta volna.. :D Persze ő nem hívott, mondván, hogy a lánnyal azóta eléggé megcsappantak az átcsicsergős estéink.. ;))


Amúgy átlagos esetben ha tényleg jó a kapcsolat azóta is, és tisztán csak baráti alapon tudott tovább működni, akkor igen. Bár ez szerintem nehéz.

Frappáns szöveget meg nem mondanék. Vagy "igen, tök jó, gratulálok, köszönöm.", vagy "Gratulálok, de nem tudok menni, de azért érezzétek jól magatokat!"..

2011. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem csak két komolyabb kapcsolatom volt, de azokkal az exekkel a mai napig tartom a kapcsolatot és nagyon jóban vagyunk. Miért ne mennék el? Egyiküknek sajnos azóta nincs más az életében, pedig jó öt éve nem vagyunk együtt, én nagyon örülnék neki, ha találna egy kedves lányt, akivel boldog lehet, mert látom, hogy így nem az.
2011. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak magamból tudok kiindulni,engem zavart volna,ha a férjem meghívja az exét az esküvőnkre,pedig tudom/tudtam,hogy jóban vannak.Csak ezért,én nemet mondok.
2011. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

a kapcsolatunktól függ,gondolom nem úgy hagytátok abba a kapcsolatotokat,hogy "soha többé nem akarlak látni",mert akkor nem is hívott volna meg: D Ha jól gondolom... : )

Ha barátok maradtatok elmennék tiszteletből,de ha még mindig érzel iránta valamit akkor neked lenne szenvedés egy másik személlyel boldognak látni és belegondolni,hogy te állhatnál ott most mellette: ) Tudom,hogy nem segítettem,de nem tudok konkrét választ adni sajnos...ez szerintem egyéni döntés:"D Remélem nem bánod meg majd a döntésed! szia.

2011. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem, nem hiszek a kapcsolat utáni barátságban.
2011. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Én elmennék, nekem semmi bajom az exeimmel, de a párom nem preferálná és megértem, mert valamiért nekem sem tetszene, ha ott díszelegne az exe esküvőjén.
2011. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!