Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz ha egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy esküvőre pasi nélkül megyek?

Figyelt kérdés
Nincs barátom, ráadásul alig lesznek ott ismerősök: a közeli családból senki, csak 1-2 olyan unokatesóm lesz ott akikkel nem nagyon tartom a kapcsolatot. Így mi lesz velem? Mit csináljak majd?
2011. júl. 3. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, ha pasi nélkül mész, de ha ennyire egyedül lennék, akkor én a szertartás után odaadnám az ajándékot, és boldogságot kívánnék, majd hazamennék. Ha fontos, akkor esetleg a vacsorán részt vennék, és viszlát.
2011. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 80 km távolságra lesz az esküvő + koszorúslány leszek. Gondoltam rá, hogy hamarabb eljövök, de nem tudom megoldani sajnos...


De köszi a választ.

2011. júl. 4. 00:05
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a saját esküvőd, akkor igen. Egyéb esetben nem.
2011. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

koszorús lányoknak szokott lenni kísérőjük nem? Szerintem nem gáz, esetleg a nyanyák és falusi tahók másképp gondolják, de modern világban élünk.

Mit csinálj? Ismerj meg új embereket :-)

2011. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz:) ez a legjobb hely arra, hogy egyedül menj, de akár párosan távozz.
2011. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon foglalkozol azzal, ki mit szol, a tarsadalmi elvarasoknak akarsz megfelelni, akkor sem mindegy evesen?


En nagyon jot buliztam 19 evesen, egyedül a velem egyidös baratnöm lagzijan. (Az esküvöi videon is megörökitettek egy sorozatkepen.) Igaz, majdnem ugyanennyi eve volt, de akkor sem volt szokas barat nelkül menni. Egy masikra meg egy hasonlo barat nelküli baratnöm kert meg, vele mentem.

De engem a masok elvarasainak megfeleles sosem tett boldogga, igy hozzaszoktam, hogy nem foglalkozok vele.Az en esküvömre meg a 15 eve nem latott 15-20 eves unokatesoim (4 testver) mind összeszedtek valakit az alkalomra (iwiw...stb adatokbol+ismerösöktöl veletlenül tudtam meg), az ilyen elvarasok miatt. Ugyhogy 4 ismeretlen fiatalembert jollakattam, egeszsegükre! :) Kerdezem: most akkor jobb volt nekik, hogy egymas elött szineszkedtek? mert mas hasonlo koruak nem voltak... :)

Szoval Te döntsd el, ha neked ennyire fontos, akkor kerj meg valakit vagy szedj össze valakit erre az alkalomra, de szerintem az is rendben, ha egyedül mesz, es majd meglatod...

2011. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
* akkor sem mindegy HANY evesen?
2011. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz,de ha Téged zavar,akkor mondjuk nem kérheted meg egy fiú barátodat/ismerősödet, hogy elkísérjen?!és majd ott sem kell úgy beállítani, hogy jártok és akkor nem is kell színészkedni!:)
2011. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja igen, a menyaszony/völegenytöl javasolnam erdeklödni, lesznek-e masok is igy, hanyan lesznek hasonlo koruak...stb. Mert ez nagyon nem mindegy! Ha masok is lesznek, eleve lesz tarsasagod, es nagyon jol sülhet el a dolog, ahogy esetemben is irtam.

Az sem mindegy, a jelenlevök milyen karakterüek, de föleg a Te jellemedtöl függ.

Jo döntest!

00.20

2011. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Próbáld meg jól érezni magad, barátkozz, beszélgess, táncolj - annak is biztos örülnek, ha segédkezel pl. terelni a népet vagy csinálsz plusz fotókat. Ha meg nem megy, azért egy napot akkor is ki lehet bírni - hiszen lesz kaja, pia, show :)
2011. júl. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!