Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol és mennyiért tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és mennyiért tudnám eladni ezt a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Próbálom eladni az egyszer viselt, kitisztíttatott menyaruhámat, de sajnos nem sok sikerrel. Pár helyen már meghirdettem, de semmi. Tudtok esetleg olyan ruhakölcsönzőket, ahol beveszik az ilyen ruhákat? Jóval a vásárlási ár alatt árulom, 50000-ért. Ez sok? Mennyit érhet szerintetek?


2011. máj. 3. 12:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
39%
utolsó vagyok: 13L Bár 50 000 sok. esetleg 20 000 adnék egy ilyen ruháért, de még nem kell : D
2011. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a ruha nem tetszik, de a hölgy benne nagyon csini, nem tudom, te vagy-e.
2011. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is sok 50.A ruha szép,nekem tetszik,de ennyi pénzből már újat is vehetnek.
2011. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
teszvezs, vatera, e-bay, expressz.hu. az ára 25-30.000 ft körül reálisabb lenne
2011. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%
Használt ruháért senki nem fog neked ennyit fizetni, mert ötvenezerből már olyat varratnak, amilyet csak akarnak. Én is azt mondanám, hogy harminc-harmincötezer a maximum.
2011. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Vatera, Teszvesz. Adj meg minimálárat, és akit érdekel, licitáljon. De azért csinálj róla jobb képeket is, mert így csak nagyjából lehet látni. és a méreteket is pontosan meg kell adni.
2011. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
szerintem is max 20-25 000 az ára. egyrészt szerintem elég speciális méret (a képen szereplő hölgy legalábbis szerintem kifejezetten alacsony), másrészt mostanság inkább az egyszerűbb típusú ruhákat keresik a menyasszonyok. vatera, teszvesz jó lehet, de csak akkor, ha engedsz próbalehetőséget negatív értékelés nélkül, az esküvőjére senki nem vesz zsákbamacskát.
2011. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ez a ruha 2010-ben lett varrattatva, és egy Mori Lee ruha másolata. A képen én vagyok, és nem vagyok cigány, és szerintem a ruha sem cigányos. Minden választ köszönök. A vaterán és a teszveszen nagy pangás van. Konkrét kölcsönzőt tudtok mondani, ami ilyen egyszer használt ruhákat megvesz. Az árat lejjebb tudom adni.
2011. máj. 3. 13:26
 19/34 anonim ***** válasza:
66%
13:22 miből állapítottad meg hogy kifejezetten alacsony?
2011. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező,lehet hogy Neked számít hogy Mori Lee,vagy mi,de nagyon sok másnak ez nem mondd semmit.Az a lényeg,hogy tetszen a ruha,nem az hogy minek a másolata.
2011. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!