Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol és mennyiért tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és mennyiért tudnám eladni ezt a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Próbálom eladni az egyszer viselt, kitisztíttatott menyaruhámat, de sajnos nem sok sikerrel. Pár helyen már meghirdettem, de semmi. Tudtok esetleg olyan ruhakölcsönzőket, ahol beveszik az ilyen ruhákat? Jóval a vásárlási ár alatt árulom, 50000-ért. Ez sok? Mennyit érhet szerintetek?


2011. máj. 3. 12:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
48%
De jól le lett mindenki pontozva, az is, aki normális választ adott, gratulálok az illetőnek.
2011. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
37%

16.19-es!

Én is le lettem pontozva -és szerintem én is korrekt választ adtam- de engem már régóta nem izgat ha itt valaki nyomogatja a lefelé mutató kezet. Te se bosszankodj rajta, nem ér annyit az egész! :) Sokan vannak itt, akik valószínűleg a "való világban" elnyomott emberek lehetnek, és itt úgy érzik megtorolhatják sérelmeiket ha össze-vissza pontozhatnak! Ennyi.

2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
32%

Én a férjre licitálnék :D Na csak vicc volt meg ne sértődj :)

Szerintem is az a gond, hogy ennyi pénzért inkább új ruhát vesznek az emberek. Én ha valóban olyan sokat ér megtartanám emlékbe, mert annak semmi értelme, hogy egy 100 000 Ft-os ruháért hozzám vágjanak 20 000 Ft-ot, akkor inkább maradjon az enyém.

Szerintem kölcsönzőkbe nem veszik be, ott is saját ruhákat adnak ki,esetleg használt ruha boltok vásárolnak ilyesmit, Szegeden pl. lehet használt menyasszonyi ruhát kapni.

2011. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is. Valószínűleg lejjebb adok az árból, de a húsz ezret keveslem, mégpedig azért, mert ez nem egy ukrán, fényes, túldíszített ruha, amire ha ránézel már szétesik. Azokat árulják 20 ezer körül. Ez a ruha hihetetlenül erős, nagyon jól meg van varrva.
2011. máj. 3. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!