Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csinálnátok? Bővebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Párommal több mint 4 éve együtt vagyunk, márciusban volt az eljegyzésünk.Van egy közös babánk is.Szeretjük egymást.De nincs rá pénzünk,hogy összeházasodjunk.Mit tennétek?(gyűrű okoz gondot,tudom,hogy maga az összeházasodás ingyenes)
2011. máj. 24. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Várnánk, amíg nem lesz lehetőség gyűrűt szerezni. Esetleg megkérdeznénk szülőket, nagyszülőket eljegyzési gyűrűikről.
2011. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyűrű nem drága, ha nagyon nincs pénzetek 2-3000 ft/ főre kijön ezüstből egy gyűrű, és egészemn úgy néz ki, mintha fehérarany lenne. Amúgy régi, törött használt aranyat is beszámítanak, ha van valakinek a családban.
2011. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kb mennyibe kerülne ezüstből a karikagyűrűk?Ami átlagos.Nem is túl vékony,nem is túl vastag.
2011. máj. 24. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Gyűrű nélkül is össze lehet házasodni! Ismerek olyan házaspárt,aki nem vásárolt gyűrűt,pedig lett volna rá pénz.

De ezüstgyűrű nem kerül sokba. Esetleg nézzetek szét a bizományi boltokban is,ott olcsóbban is lehet kapni.

2011. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem pedig már kellett volna, hogy elmenjetek egy ékszerüzletbe (vagy legalább a férjjelöltnek). Ott ugyanis minden típusban, stílusban, méretben és árban tudnak ajánlani nektek gyűrűt. Szóval ha a szándék megvan, akkor tessék elmenni egy ékszerüzletbe érdeklődni! Nekem furcsa, amit írsz kérdező, mert nálunk ahogy felmerült az esküvő gondolata (eljegyzés előtt nem sokkal), mi már elkezdtünk gyűrű után járni és meg is találtuk a számunkra legmegfelelőbbeket. De ehhez komolynak kell, hogy legyen a szándék.
2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem előírás hogy legyen gyűrű

én voltam olyan esküvőn ahol ez kimaradt a szertartásnál.

emiatt igazán felesleges várni :)


sok boldogságot.

2011. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nagyon szép az ezüstből is!

sok boldogságot!!

[link]

[link]

2011. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi párommal egy zálogházba mentünk be gyűrűt venni a két gyűrű volt 12000 ft amúgy 42000 lett volna ha új onnan vettük volna.
2011. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezüstöt kb 5000 ft-ért kapsz!

Nekünk is ezüst van és nem hinném hogy boldogabbak lennénk arannyal! :)

Sok-sok boldogságot!

2011. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy akartok -e nagy esküvőt, vagy vacsorát, de hiszed vagy sem, mi gyűrű nélkül házasodtunk össze 2 tanúval. Az első házasságomban volt gyűrű és nem volt sikeres. Most nincs gyűrű (számomra nem is fontos) és úgy érzem én vagyok a világ legboldogabb felesége!

Annyit kértünk az anyakönyv vezetőtől, hogy hiába 2 tanús az esküvőnk, gyűrűre ne számítson, mert nem lesz. Nem is lepődött meg rajta. Mégis olyan szépen adott össze bennünket, hogy végi sírtam az esküvőnket!

SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!

2011. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!