Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Élőzene vagy "DJ"? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőzene vagy "DJ"? .

Figyelt kérdés
Esküvőn "muszáj" az élőzene, vagy jó tud lenni a lemezről, gépről játszott zene is??
2011. máj. 31. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk DJ volt :) és nem volt egy perc sem, hogy ne táncolt volna valaki :)

Nagyon jól sikerült!

2011. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
az élőzene sokkal jobb, főleg akkor, amikor jó is a hangja az embernek...
2011. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát még jó hogy élő zene!Mondjuk én amúgy sem szeretem a gép zenét!
2011. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.. Én eddig akárhány esküvőn voltam és a szinti+ énekes változatot hallottam egyik se fogott meg. És a DJ nem azt jelenti, hogy tüc-tüc, hanem az eredeti számokat játsza (ami az amit csak kértek-nálunk pl 90-es évek, házibulizene szólt). És nincs az, hogy most leülök enni és addig meghal a buli, hanem nekünk a vacsi alatt kezdte valami halkabbal, aztán amire a bandának kedve támadt táncolni onnan fél 5-ig folyamatosan szólt a zene-és nem kért érte plusz pénzt. Ismerősöméknek éjfél után már úgy kellett a tízezreseket adni a zenésznek, hogy ne álljon le... Mi nem vágytunk erre. Meg olcsóbb is volt, az egész este 80.000 volt és nem 200.000. És mindenki jól érezte magát.

Első voltam.

2011. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
DJ
2011. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, olyanra gondoltam hogy a régi számokat játssza le valaki gépről... mert ha szintis embert hívunk, ő nem tudja úgy visszajátszani... mint pl ha szeretnék egy thriller-t, csavard fel a szőnyeget stb :)))

Azért gondoltam én ilyen "dj"-re . És érdekel hogy kinek hogy tetszene :)

2011. jún. 1. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Változó. Nekünk énekesünk volt, de ha ti a dj-t szeretnétek akkor legyen az. Ti esküvőtök, ez rólatok szól! :) Legyen úgy ahogy ti szeretnétek!
2011. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én falusi vagyok, nálunk az esküvőkön mindig élő zene van. :) Vannak modenr zenék is, de nagyon sok magyar nótát játszanak, amire csoportosan csárdásozunk. :D Szerintem ez egy szép szokás, bár nincs semmi bajom a modern zenével sem, voltam ilyen esküvőn is, de szerintem élő zene az igazi! :)
2011. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha felváltva lenne? Pl amíg az énekesünk pihen vagy valami? :) Az milyen?
2011. jún. 2. 17:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Zenekar nagyon drága tud lenni, egy tehetséges DJ, akivel megbeszéled az igényeidet, ugyanolyan jó hangulatot tud csinálni. Konkrétan azt tudom, hogy a zenekart lekötöd mondjuk hajnali 1-ig fix árért, utána óránként pörög a számla, persze tagonként, amikor legjobban beindul a buli...
2011. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!