Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Élőzene vagy "DJ"? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőzene vagy "DJ"? .

Figyelt kérdés
Esküvőn "muszáj" az élőzene, vagy jó tud lenni a lemezről, gépről játszott zene is??
2011. máj. 31. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én tuti CD-játszóról fogom majd játszatni a számokat, amiket mi válogattunk össze a párommal (kiv. ha vmi ismerős ingyen elvállalja, az biztos poén)... akkor biztos a mi ízlésünknek megfelelő lesz a zene, egész biztos viszonlyag jó minőségben fog szólni, nem felesleges pénzkidobás és azon sem kell aggódnunk, hogy nem lesz-e hóttrészeg a billentyűs mondjuk a szett végére...
2011. jún. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk - 5 éve - szintis ember volt, aki civilben bárzongorista. Kb. 30ezerbe került, nem itta le magát, pár perc egészségügyi szünettel bírta végig - bár mi csak este 10-ig dajdajoztunk. A vacsi alatt halk jazzt játszott, bulikor meg különböző slágereket a násznép kérésére, és mindenki táncolt.
2011. jún. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én hajnalig tartót szeretnék, nem tudom hogy úgy milyen lenne. Szerintem is a gépről játszott az jobb :)
2011. jún. 12. 15:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!