Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki akinek sok ideje van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akinek sok ideje van leírná nekem?

Figyelt kérdés

Az esküvő menetére lennék kíváncsi, de kis lépésekben.

Kb hánykor, mit stb.

Pl: 10:00-kor a menyasszonynak készül a frizurája, aztán a smink. 11:00kor már készen áll és indul..mivel?hova???


Remélem érthető. Nagyon érdekel, mert 2-3év múlva lesz esküvőm, de nagyon be vagyok sózva :)))


2011. jún. 11. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év múlva lesz?????????????Te valóban jól be vagy sózva.
2011. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év? még a pontos dátum sincs fixálva, te meg már azt is tudni akarod, h hánykor kell aznap felkelned?
2011. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Hogy?:) Menet?:)

Ne haragudj, de ez akkor és ott derül majd ki a szervezésnél!

Minden esküvő más, és azért szervezi az ifjú pár (főleg a menyasszony), hogy meglegyen a menete!:)

ezt így előre nem lehet "forgatókönyv" szerint!!

2011. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

XDDDDD


Köszi kérdező a kellemes perceket!

(még most is csapkodom az asztalt a nevetéstől!!!!)

2-3 év?! Nem vagy elkésve egy csöppet???


Na jó hogy adjak neked egy tippet, inkább barátnőzz be, és légy koszorúslány és vagy tanu... sok mindent megtudhatsz a háttérdolgokról... :)

2011. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az egesz mind attol fugg, hogy hany orakor van az eskuvod. Neked meg van 2-3 eved, ne izgulj, aludj nyugodtan.
2011. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De kicsit nagyon kedves első :))

Utolsó. Látszik az írásodból hogy kis tini vagy.

Amúgy tudom hogy mindenkié más, de kb érdekelne... valaki akinek volt, az övé hogy zajlott. hova kell menni az templomi esküvés után stb

2011. jún. 11. 15:20
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a második sor, mostmár utolsó előttinek szól.
2011. jún. 11. 15:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hát simán az esküvői ceremónia után, menni kell enni inni bulizni.
2011. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézned ezt az oldal: [link]

Van sok-sok esküvős történet (a naptár résznél meg tudod nézni). Most már több éve megy az oldal, így visszamenőleg több év esküvőit tudod megnézni.


Nálunk nagyjából így volt:

7-10 óra között fodrász

12 órára jöttek az én rokonaim a lányos házhoz

Párom a fiús háznál volt, ott fogadták a rokonságot.

13 órakor jött a párom értem (előtte elment a virágokért), és elmentünk fotózásra, ez kb. 1 óra volt.

14-15 óra között jöttek párom rokonai is a lányos házhoz, ahol 15 órakor volt a szülőköszöntés vagy búcsúztatás, már nem is tudom, hogy hívták...(Ez kb. fél óra volt.)

Aztán a nászmenet elindult autókkal a polgári esküvő helyszínére.

16 óra: polgári szertartás (kb. fél óra)

Utána még kb. fél óra volt, amíg gratulált mindenki, körbecsókoltak minket stb.

Utána gyalogosan elindult a nászmenet a templomba.

Nem kapkodtuk el, mert közel volt a templom, viszont időpontot csak 17:30-ra kaptunk, így picit vártunk is, de addig az egyik rokont megbíztuk, hogy kínáljon körbe mindenkit innivalóval (nyár volt, és meleg).

17:30 templomi esküvő (kb. 40-50 perc volt)

Aztán visszavonultunk a polgári helyszínére, nekünk ugyanott volt, ahol a vacsora, lagzi is.

18:30 násznép fogadása italokkal

19:00 vacsora, előtte közös pezsgőzés

19:30 körül: nyitótánc majd buli, tánc, játékok

22:00 esküvői torta felvágása

Éjfélkor mennyasszonytánc, majd átöltöztünk, majd kihozták a töltött káposztát.

Utána kb. fél 4-ig tartott még a lagzink.

(Közben valamikor ajándékokat nyitogattunk, mert barátoktól kaptunk huncutságokat, amit mindenki előtt bontottunk ki, és persze nagy volt a nevetés).


Na kb. ennyi. Ez egy 100 fős igazi vidéki hangulatú lagzi volt, 6 évvel ezelőtt.

Ha kíváncsi vagy még valamire, akkor nyugodtan írj privit, de nézz be a weddings oldalra is, ott van modern, hagyományos, érdekes, különleges, furcsa, egyszerű lagzi egyaránt.

2011. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy óra nem lesz elég a sminkhez, frizurához meg a felöltözéshez. Minimum 2. Kivéve, ha csak kösztümben leszel és csak beszáríttatod a hajad és sminked alig lesz. De egy rendes menyasszonyi előkészület több órás. Ezért mondják, h a menyasszony mindig késik, mert mindig elszámolják magukat az idővel.

Pl. a nővérem most fog férjhez menni. Én tanú leszek, de szeretnék jól kinézni. Nekem csak egy térd fölött érő ruhám lesz, a hajam nem lesz felkontyolva, de szeretném kicsit begöndöríttetni, a sminkem is enyhe lesz, de nem fogom megúszni mindezt 1 órán belül.

2011. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!