Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszi esküvőre mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszi esküvőre mit kellene felvennem?

Figyelt kérdés
Szeptember közepére vagyok hivatalos esküvőre. Elvileg koszorúslány leszek, a szertartásra tehát megvan a ruhám. De este át kellene majd öltöznöm. Mit szokás felvenni estére? Magas vagyok (177 cm) és viszonylag vékony (60 kg). Nem akarom magam túlöltözni sem, de alul öltözött sem akarok lenni.
2011. jún. 11. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Kiskosztüm.
2011. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy csini koktélruha boleróval még belefér szeptember közepén.
2011. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is valami pántos/pánt nélküli koktélruhára gondoltam, bár nem vagyok szoknyás, de tetszenek.

Pl ilyesmi jellegűeken gondolkozhatom? Ez belefér még?

[link]

2011. jún. 11. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A fazon jó,de feketét nem illik.
2011. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Szerintem jó a képen lévő ruha, csak dobd fel valami nyaklánccal. :)

2011. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:
szép ez a roha, egy kis boleró, vagy anyagából varrt stóla kell hozzá, mert valószínűleg hűvös lesz az este. és feketét esküvőre nem illik. de maga a fazon tökéletes, szép leszel.
2011. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
*ruha
2011. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ezt a képet csak úgy mintának tettem be, mert ilyesmi fazonúra gondoltam, ezek szerint ehhez hasonló pl lehetne. Örülök neki, mert mindig szerettem volna ilyen ruhát, csak hát nem volt hova (fel)vennem. De itt a remek alkalom :) És persze más színűt vennék majd, meg mondjuk megpróbálok egyeztetni a többi lánnyal, hogy ők mibe fognak átöltözni.

2011. jún. 11. 23:34
 9/12 napietus ***** válasza:
meg kérdezd meg, milyen lesz a dekoráció. nagyon stílusos színben hozzáöltözni.
2011. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Burny bácsi ***** válasza:
Fehér esőkabát.
2011. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!