Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszi esküvőre mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszi esküvőre mit kellene felvennem?

Figyelt kérdés
Szeptember közepére vagyok hivatalos esküvőre. Elvileg koszorúslány leszek, a szertartásra tehát megvan a ruhám. De este át kellene majd öltöznöm. Mit szokás felvenni estére? Magas vagyok (177 cm) és viszonylag vékony (60 kg). Nem akarom magam túlöltözni sem, de alul öltözött sem akarok lenni.
2011. jún. 11. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egy szép elegáns szolíd ruha...szerintem térd főle/alá érő ne legyen túl mini de hosszú se....:) szerintem rózsaszín és lila/fehér árnyalatait ne válaszd és a feketét se elvileg ezeket nem illik...(:


[link]



itt rengeten van,én ilyesmi kategóriáju ruhákra gondoltam,egy kis bundás boleróval...*_*:))) szerintem ha egy plázában vagy valaohl jársz nézz be pár üzletbe ahol elegánsabb ruhák vannak,lehet van akció...:))) (pl:zara,h&m,top modell,hirtelen cs ennyit tudok) remélem sikerül megtalálni a megfelelő ruhát!(:

2011. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell feltétlenül átöltöznöd, ha koszorúslány vagy. A vendégek sem fognak, és a menyasszonynak is csak azért van két ruhája, mert szokás, ezzel is jelezve hogy ő már nem menyasszony hanem teljes jogúan férjezett. :D

Viszont ha mindenképpen át kell öltöznöd (amire most nem nagyon találok okot), akkor mindenképpen jó az a ruha amit mutattál. Való igaz, hogy nem illik a fekete, de ez a pártól is függ. Az egyik barátnőm pl fekete koszorúslányruhákat választott, pedig nem volt extrém az esküvő.

2011. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!