Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem hívott meg az esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott meg az esküvőre, nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Talán hülyeség az egész, és nem is kéne vele foglalkoznom, de mégis rosszul esik.:S

Volt a munkahelyemen egy lány, akivel egészen jól kijöttünk, mindig együtt ebédeltünk, és párszor elmentünk munka után vásárolgatni vagy kávézni. Kb másfél éve jöttem el arról a helyről, mert már terhes voltam, igazából nem nagyon tartottuk utána a kapcsolatot, azt tudom, utánam egy hónappal felmondott, mert csúnyán összeveszett a kollegákkal. Egyszer találkoztunk azóta, eljött megnézni a kisfiamat, és ritkán váltunk egy-egy e-mailt.

Megírta, hogy mikor lesz az esküvője, én titkon reméltem, hogy talán elhív, de nem lepődtem meg azon, hogy nem tette, hiszen nem voltunk akkora barátnők. Erre ma látom a Facebookon a képeken, hogy csomóan ott voltak a volt munkatársak közül, olyanok is, akikkel nem is volt jóban.


Nem vagyok már tini, nem kéne, hogy rosszul érezzem magam egy olyan nő miatt, akivel talán többet az életben nem fogunk találkozni, de valahogy mégsem esett jól. Szerintetek? Túlreagálom?


2011. jún. 11. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne agyalj ezen, valószínűleg véletlenül hagyott ki. Végül is több száz embert kellett összegyűjtenie, lehet csoportokban gondolkodott, és mivel már nem voltál a munkatársa, valahogy kimaradtál belőle. Nem szívd mellre!! :)
2011. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 napietus ***** válasza:
62%

szerintem nem reagálod túl, ez nekem sem esne jól. ha a lagziba nem is, magára az esküvőre meghívhatott volna (nekem is így voltak a távolabbi ismerősök, volt és jelenlegi, munkán kívül nem baráti viszonyban lévő kollégák. csak az állófogadáson és az esküvőn).


azért ne haragudj rá, olyan is megesik, hogy valaki egyszerűen véletlenül kimarad.

2011. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg ne nagyon agyalj ezen! Ellenkező esetben lehet, h te sem hívtad volna el. Az is lehet, h kellett valahol egy határt húzni a létszám tekintetében.
2011. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Előtte egy héttel írt egy mailt, hogy már teljesen kivan a készülődéstől, és hogy én hogy bírtam, amikor a sajátom volt, szóval nem felejtett el.

Na mindegy, most már kiírtam magamból, kezd jobb kedvem lenni. :)

2011. jún. 11. 23:14
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Mindig, minden meghívásnál van egy limit, amikor az ember elkezdi összeírkálni a meghívottakat, akkor fokozatosan húzgálja le a távolabbi emberkéket. Akik megmaradnak a nem rokonok közül azok általában a legjobb barátok akik jelenleg jelen vannak az ember életében. Lehet hogy a kollégákkal akiket fotón láttál nem volt akkor jóban de lehet hogy most már nagyon jóba lettek.


Én sem hívtam meg mindenkit akik kedvelek, szeretek, jól kijövök, mert egész egyszerűn nem volt pénzünk akkora lagzit csapni hogy minden kedves barátomat és ismerősömet meghívjam akikkel jóban voltam az évek során.... nálunk most baba keresztelő volt, hát voltak akik olyan szinten megsértődtek hogy nem hívtuk meg őket utána az ebédre hogy szóba sem állnak velem és családommal, ez kifejezetten buta viselkedés, ugyanis tudhatja az ember ha ismeri a másikat, hogy attól még barátok vagyunk mert nincs pénzem egy 40 fős keresztelő ebédet kifeizetni. Esküvő is ilyen, az ember nem tud mindenkit meghívni akit szeret. Még a templomba sem feltétlenül, mert az bár nem költség, de van aki a jelenlegi életében fontos embereket hívja meg, nem azokat akikkel jóban volt évekkel ezezlőt..

2011. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez amúgy lehet hülyeség, de nem lehet, hogy mivel előtte ennyire beavatott a dolgokba, evidensnek vette, hogy ezzel téged meghívott? Mert pl. nővéremék sem küldtek mindenkinek papír meghívót, csomó távolibb ismerős e-mailt kapott, és ők is ugyanolyan szeretettel jöttek.
2011. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert pontos részleteket nem írt.

Mindegy, hamarosan lesz az egyik legjobb barátnőm esküvője, ott majd bepótolom a meghatódást. :)

2011. jún. 11. 23:19
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kicsit túlreagálod. A mi kereteink olyan szűkösek voltak, hogy még a távolabbi rokonokat sem tudtuk meghívni, csak a szűk család és egy-két közeli barát.
2011. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem reagálod túl egyáltalán.

Nagyon érdekes hogy a volt kollégák ott voltak,Téged pedig nem hívott meg,pont akivel jóban volt,meg valamilyen szinten még a kapcsolatot is tarjátok.Én erre nem tudok magyarázatot,elhiszem hogy rosszul esett,főleg hogy előtte még leveleztetek is,meglátogatott,stb..Én írnék neki egy gratuláló ímélt,abban megírnám hogy szépek a képek,és hogy felismertem rajtuk egy-két volt kollégát.Ezzel nem teszel semmi rosszat,de egy kicsit had érezze már ő is magát kellemetlenül ha már Téged így megbántott.Fel a fejjel,majd ha visszamész dolgozni,biztosan találsz olyan valakit,aki megérdemli a barátságodat!

2011. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

23.27 ez elég undorító, gyerekes viselkedés lenne. Valakinek az élete legszebb napja az esküvője, valaki meg okozzon rossz perceket direktbe amiért nem hívták meg? Mindenkinek jogában áll azt meghívni akit akar, vagy aki belefér a keretbe! Egy ilyen ímélből kilógna a sértődős lóláb, gyerekes nagyon. Kérdező, ne süllyedj le idáig. Többen is leírták hogy valszeg azokat hívta meg akikkel legjobb a viszonya mert szelektálni kell, nem lehet MINDEN jóismerőst meghívni és nem tudhatod hogy azokkal a kollégákkal milyen most a viszony. Lehet hogy mindennap együtt kávéznak meló közben vagy után.


Csak azért akadtam ki mert volt aki velünk anno ezt csinálta, hogy írt sms-t utána hogy "láttam a képeket és láttam hogy xy ott volt...." nagyon mérges lettem hogy gyakorlatilag számonkér csak nem tudtam milyen jogon is.

2011. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!