Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem hívott meg az esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott meg az esküvőre, nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Talán hülyeség az egész, és nem is kéne vele foglalkoznom, de mégis rosszul esik.:S

Volt a munkahelyemen egy lány, akivel egészen jól kijöttünk, mindig együtt ebédeltünk, és párszor elmentünk munka után vásárolgatni vagy kávézni. Kb másfél éve jöttem el arról a helyről, mert már terhes voltam, igazából nem nagyon tartottuk utána a kapcsolatot, azt tudom, utánam egy hónappal felmondott, mert csúnyán összeveszett a kollegákkal. Egyszer találkoztunk azóta, eljött megnézni a kisfiamat, és ritkán váltunk egy-egy e-mailt.

Megírta, hogy mikor lesz az esküvője, én titkon reméltem, hogy talán elhív, de nem lepődtem meg azon, hogy nem tette, hiszen nem voltunk akkora barátnők. Erre ma látom a Facebookon a képeken, hogy csomóan ott voltak a volt munkatársak közül, olyanok is, akikkel nem is volt jóban.


Nem vagyok már tini, nem kéne, hogy rosszul érezzem magam egy olyan nő miatt, akivel talán többet az életben nem fogunk találkozni, de valahogy mégsem esett jól. Szerintetek? Túlreagálom?


2011. jún. 11. 23:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eshet rosszul a dolog, de lépj túl rajta. Tényleg nem tudod milyen megfontolásból hívta meg őket és téged miért nem. Nekem évekkel ezelőtt volt egy baráti társaságom, 6-8 fő, akikkel folyamatosan együtt szórakoztunk, együtt sírtunk, együtt nevettünk. Aztán az élet úgy hozta, hogy külön munkahelyre kerültünk, mindenki párt talált magának és egyre ritkábban sikerült összehozni a talikat. Az egyik esküvőjén lagziján még együtt voltunk mindannyian. Aztán a másik megnősült és oda pl. engem nem hívtak meg. Kicsit rosszul esett, de tudom, hogy nagyon rosszul álltak anyagilag (bár én ha mentem volna biztos "kifizetem" a részem), de amúgy meg akkor született babám, tehát valószínűleg nem is tudtam volna menni. Nem haragszom rá emiatt, mert megértem,. Most nekem lesz esküvőm és én sem tudom őket meghívni. De tudom, hogy ők sem fognak megsértődni ezen. Sajna amúgy is már lekorlátozódott a kapcsolatunk néhány összefutott találkozásra, amikor pár szóban elmondjuk, hogy hol tart a az életünk. :)


Ezért mondom, hogy rosszul eshet a dolog, nekem is rosszul esne, de ezen majd túllépsz. :)

2011. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, a legtöbben félreértettek.

Eszem ágában nem lett volna, hogy a lagzira meghívjon, én is átmentem ezen, tudom, milyen sokba kerül, és tényleg nem voltunk olyan nagyon jóban. De az igenis jólesett volna az előzmények után, ha elhív a templomba, hogy nézzem meg őket. Nem került volna semmibe.

2011. jún. 12. 09:12
 23/24 anonim ***** válasza:
41%
A templomba sem feltétlenül kell meghívni az embernek MINDEN ismerősét.
2011. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Lia99 ***** válasza:
az én anyukámat a saját tesója nem hivta meg az esküvőjére.Nefélj anya is visszavágott.
2011. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!