Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem hívott meg az esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott meg az esküvőre, nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Talán hülyeség az egész, és nem is kéne vele foglalkoznom, de mégis rosszul esik.:S

Volt a munkahelyemen egy lány, akivel egészen jól kijöttünk, mindig együtt ebédeltünk, és párszor elmentünk munka után vásárolgatni vagy kávézni. Kb másfél éve jöttem el arról a helyről, mert már terhes voltam, igazából nem nagyon tartottuk utána a kapcsolatot, azt tudom, utánam egy hónappal felmondott, mert csúnyán összeveszett a kollegákkal. Egyszer találkoztunk azóta, eljött megnézni a kisfiamat, és ritkán váltunk egy-egy e-mailt.

Megírta, hogy mikor lesz az esküvője, én titkon reméltem, hogy talán elhív, de nem lepődtem meg azon, hogy nem tette, hiszen nem voltunk akkora barátnők. Erre ma látom a Facebookon a képeken, hogy csomóan ott voltak a volt munkatársak közül, olyanok is, akikkel nem is volt jóban.


Nem vagyok már tini, nem kéne, hogy rosszul érezzem magam egy olyan nő miatt, akivel talán többet az életben nem fogunk találkozni, de valahogy mégsem esett jól. Szerintetek? Túlreagálom?


2011. jún. 11. 23:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
ja, és olyan ismerős kért számon akivel bár jóban vagyunk, de párhavonta találkozunk csak, ami nem mondható olyan közelinek mint azok a barátaink akikkel naponta beszélünk, kávézunk, stb. Mert nem mindenki hívja meg azokat az ismiket is akikkel összefutnak háromhavonta egy kétórás dumcsira....
2011. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
23:33 Olvasd már el mégegyszer,hogy mit írt a volt kollégákról,aztán utána oszd az észt!Az esküvőre illett volna meghívni a kérdezőt!
2011. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

"ott voltak a volt munkatársak közül, olyanok is, akikkel nem is volt jóban"


Ezt írta. Elsőre is értettem. "akikkel nem VOLT jóban". Igen, amikor a kérdező még ott dolgozott, akkor nem volt jóban, de azóta talán igen. Szerintem érthető volt elsőre is, meg így másodszorra is.



Nem az észt osztom, hanem azt gondolom hogy gyerekes és jogtalanul számonkérő yerekes a terv amit javasoltál. Nem igaz hogy egy esküvőre illik mindenkit meghívni akivel beszélőviszonyban vagy. Ez egy hülyeség. Persze van aki meghívja, de van aki csak azt aki közelebbi barát, és az hogy a menyasszony a kollégákkal nem VOLT jóban nem jelenti azt hogy most sincs.

2011. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
De igazából mindegy, bár a kérdező jelleme nem olyannak tűnik mint aki sértődős bosszú-mailt írna emiatt :)
2011. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

"fölmondott mert csúnyán összeveszett a kollégákkal"

Utána meg gondolom puszipajtások lettek,és együtt jártak a közös "ismikkel""dumcsizni"mi????

2011. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom ezen mi a fura. Nekem konkrétan van olyan barátnőm akivel nagyon összevesztünk, nem beszéltünk aztán kibékültünk és ott volt az esküvőmön még a lagzin is :) Akik már nem dolgoztak ott, csak látták a képeinket, azok is totál meglepődhettek hogy mi a fenét keres a lányzó a lagzimon hiszen mi évekig nem is álltunk szóba egymással. Csak épp ők nem tudtak a békülésről.Előfordul. De tényleg nem az a lényeg az egészben, hanem az, hogy minden pár azt hív meg akit akar, nem illik firtatni a vendéglistát sértődni meg pláne gyerekes. A szurkálódós üzikről már nem is beszélve. Az a barátság és a jó viszony végét jelentheti adott esetben.


Egyébként engem is volt hogy nem hívtak meg esküvőre, pedig jó ismerősről van szó de eszembe nem jutott agyalni rajta, őszintén örültem amikor képeket tett fel meg is néztem hogy milyen szép volt :) És azon sem kattogtam hogy jéé nem is tudtam hogy Jucikával ilyen jóban van.....miért is ne lehetne? Azért mert én nem tudom kivel barátkozik napjainkban (nem évekkel ezelőtt....)

2011. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként ezért tart sok pár inkább kéttanús esküvőt, meg külföldit, mert előre tart attól hogy utána ismerősök, rokonok árgus szemekkel lesik a képeket meg kérdezik az infókat közös ismerősöktől, és duruzsoljanak és sértődjenek hogy na én nem voltam ott bezzeg a Pista, aki mégcsak nem is olyan közeli unokatesó mint én, mert én első ő meg másodfokon az :) (ezt nem a kérdezőre értettem)
2011. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
Sokan kifogásolják pici gyerekek jelenlétét az esküvőjükön, lehet ezért nem hívott el. Vannak ilyenek.
2011. jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
Persze felmerül a kérdés, hogy lehet otthon hagynád nagymamival a babát vagy ilyesmi, de van aki nem akarná és lehet, hogy nem akart kellemetlenkedni vagy nem tudom. Mindegy is miért történt, ezért ne érezd magad rosszul.
2011. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is túl reagálod kicsit. Én nem sértődnék meg, nekem annyi barátom, jó ismerősöm, haverom van, hogyha azokat mind meghívnám az esküvőmre akkor bankot kéne raboljak. Aki az után nem áll szóba velem, annak áldás békesség....

Fordított esetben részemről sincs sértődés...

2011. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!