Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő után szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő után szűk családdal megyünk étterembe vacsorázni. Mehetek-e menyasszonyi ruhában?

Figyelt kérdés
Polgári esküvőnk lesz csak, egyszerű menyasszonyi ruhám lesz. Nem lesz felhajtás, 12-en leszünk, este elvisszük a szülőket, tesókat vacsorázni. Gáz, ha a menyasszonyi ruhában megyek vagy vegyek fel egy másik ruhát a vacsorára?
2009. márc. 22. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, ha a menyasszonyi ruhában mész a vacsira. Sőt, ez még talán szokás is. Néha van olyan, ha a menyasszony kényelmetlenül érzi magát az esküvői ruhájában, vacsi közben átöltözik, de ez sem kötelező.

Sok boldogságot! :)

2009. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem gáz. A te esküvőd lesz, így te döntöd el, hogy mit szeretnél és a menyasszonyi ruhánál semmi sem lehet ideálisabb a vacsorára. Nem túlzás, ha erre gondolsz...tedd, ami neked jól esik.
2009. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia nekem is ilyen esküvöm volt,én nem vettem fel mert minek csak fehér alkalmi naci és felsö."szeptemberben volt"


Ne tedd! mindenképpen menyasszonyi ruhád legyen mert megbánod,hidd el.

2009. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp a menyasszonyi ruhadba menjel, mas ruhan ne is gondolkodjal!

Ha nem abba mesz, akkor nem is sokat elvezheted a szep ruhadat! Nehogy atoltozz!

Sok boldogsagot nektek!:)))

2009. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, csatlakozom. Nekünk is szűk körben volt 11 en voltunk de a menyasszonyi ruhát ki nem hagytam volna, abban pompáztam a vendéglőben és este úgy fájt a szívem levenni!! Csakis abban!
2009. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is abban voltam a vacsin!Igaz mi egy picivel többen voltunk! Én szerintem maradj nyugodtan abban!!
2009. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!