Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi csokrot mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi csokrot mennyi idővel az esküvő előtt kell rendelni?

Figyelt kérdés
Gondoltam elmegyek több helyre is, megkérdem, hol mennyiért készítik el. Mennyi idővel előtte vágjak bele? Rögtön mondanak árat?
2009. jún. 16. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak érdeklődsz, akkor egy kettő honap, ha rendelsz azt legalább egy honappal előtte érdemes megmondani, hogy biztosan elkészítsék, és szép legyen:)
2009. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kb 2 nappal előtt az esküvő előtt rendeltem:D

Mondjuk nekünk falun volt, szóval nem tartottam attól h nem tudja elkészíteni a sok rendelés miatt...:D

De sztem ha konkrétan tudod h hol szeretnéd csináltatni, akk min. 2 hét

2009. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

- Nézz ki több nagyobb virágüzletet...

- Menj be mindegyikbe személyesen és érdeklődj : milyen csokrokat készítenek esküvőkre, kb. mennyiért, mennyi idővel előtte kell megrendelned, előleget kell-e majd fizetni?... (Ezek üzletenként változhatnak.)

- Az ajánlatokat írd össze és hasonlíts össze, nektek melyik lenne a megfelelőbb árban, minőségben, stb...

- Az árak attól is függnek, mikorra tervezitek az esküvőt és akkor milyen virágok vannak a piacon...

- A katalógusból kiválasztott csokor olcsóbb, mintha egyedi megrendelésed van...

2009. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szezonális virágokból kéred, akkor időbe telhet azokat beszerezni. Mindenképpen legaláébb 2-3 héttel az esküvő előtt rendeld meg.
2009. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Adok egy - szerintem jó-tippet.

Nézd ki, hogy nagyjából milyen csokorra vágysz és a virágosnál nem mond meg, hogy esküvői csokor lesz.

Ha meghallják, hogy esküvő ugyanazt a csokrot már 2-3-4 ezerrel drágábban csinálják.

2009. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem mondom meg, hogy esküvőre lesz!! Ezt már én is hallottam, hogy így olcsóbb :-)

2009. jún. 17. 19:44
 7/9 anonim válasza:

én olyan virágüzletben rendeltem meg, ahova mindíg járok virágért. bárkinek veszünk, azt ott vesszük. így már ismernek, és már előtte 2-3 hónappal beszéltünk is róla.

de nem csak neked kell a csokor-mi vettünk szülői csokrot, a párom nagyijának egy csokrot, a párom öltöny zsebébe egy dísz, a tanu öltöny zsbeébe egy dísz, az én tanumnak, és a koszorúslányoknak pedig volt ilyen karkötöő szerű, nagyon szép volt :)

jaaaa, és az autóra a virág. szóval mi nem is tudtuk volna eltitkolni, hogy esküvőre lesz. a másik, hogy én kiválasztottam, megrendeltem, de a virágokért a párom ment már a menyasszonyi autóval, a sofőrrel :)

2009. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet jó ötlet nem megmondani,de azért azt is vedd figyelembe,hogy nem úgy kötik ha nem tudják hogy esküvőre lesz:(

Egyébként 1 hónappal előtte bőven elég:)

2009. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én max 5-6000 Ft-ot szánnék a csokorra (de ebből mit kapok, ha megmondom esküvőre lesz?), ezért sem terveztem, hogy megmondanám mire készítsék. Anyósnak meg anyunak 3-3 szál virág. A koszorúslányoknak szintén csuklódísz, de az máshonnan, művirágból. Tanuknak minek? Nekem amúgy nem tetszik a vőlegénynek a zsebébe sem a virág, de ezt neki kell eldöntenie, hogy szeretne-e...
2009. jún. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!