Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslányok. Kiket, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslányok. Kiket, mennyit, hány éveset?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Én voltam 10 éves koromban egy másik lánnyal.Nem voltunk rokonok, csak megkértek minket. Érdemes rokon lányát választani, szerintem 3-nál több nem kell, de még az is sok.

13/L

2011. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
megyek esküvőre, ott két 2 6éves lesz, egy lány, aki virágot szór, meg egy fiú, aki gyűrűt visz
2011. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 napietus ***** válasza:
74%

nálunk 8 koszorúsláy volt, a hugom és egy barátnőm voltak felnőttek, a pici hugom meg a többi 5 és 12 év közöttiek. szerintem a gyerekek iszonyat aranyosak tudnak lenni, és amúgy eleven gyerkek, de ott olyan szépen mentek és szórták a rózsaszirmot, öröm volt nézni :)


szóval szerintem gyerekek mindenképpen legyenek, én eredetileg csak 5-öt terveztem, a többi "csapódott", így volt jó, de 5-en is elegen lettek volna.


29/N

2011. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
korra vonatkozolag nincs szabály, lehet még gyerek is, akár 20 éves is (lásd Pippa Midletton), az a lényeg h egyedülállo legyen, ne házas. kb 3,4-et szoktak, rokonokat, v jo barátnőket válassz.
2011. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én eddig kettőre gondoltam,a húgomra és egy baráti család lány csemetéjére...Nem gáz baráti körből válogatni?:/

2011. jún. 17. 11:18
 6/14 napietus ***** válasza:
35%

ja, még annyit írni akartam, hogy felénk az a divat, hogy a koszorúslányok ruháját a menyasszony fizeti. a hugaimét megvarrattam, a többiekét kölcsönöztük, természetesen olyan színűt, ami ment a dekorációhoz. ha Nálatok is így van, ezzel kalkulálj.


kellemes készülődést és sok boldogságot Nektek!

2011. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
35%
dhogy gáz! nekem sem mind volt rokonom :)
2011. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyugodtan lehetnek baráti körből kislányok/nagylányok. Én mondjuk picilányokat kérnék fel, van is két rokon kislány, akik akkorra kb. kiváló korban lesznek. :) (Kölcsönzés kizárva! :))))
2011. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2, a keresztlányom-10 volt akkor-meg a férjem keresztlánya-11 évesen
2011. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:
61%
11:20-as, azért megvarratni egy kicsit húzósabb, és főleg gyerekeknek nem is igazán érdemes, mert úgyis kinövik, én ezért kölcsönöztem a hugaimon kívül mindegyiküknek a ruháját.
2011. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!