Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki tud segíteni esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud segíteni esküvői csokor témában?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy már év elején kinéztem egy virágüzletet ami pont abba az utcába van ahol a fodrász, sminkes. Le is beszéltem vele, hogy majd kb. milyen csokrot szeretnék (lila virágokból cseppalakú). Mondta, hogy majd 1 hónappal az esküvő előtt menjek, és lefixáljuk. Na, ma voltam ott és erre azt mondja, hogy lila színben semmilyen! virágot nem tud adni, se rózsa se semmi. Nincs lila virág júliusban, meg általában semmikor. :S Év elején miért nem tudta közölni.. De hát én csomó képen láttam lila csokrot, akkor ez most hogy van? Tényleg nincs semmi lila júliusban vagy csak ő nem tud szerezni? Mert én már kitaláltam, hogy lila lesz a sminkem is, étteremben a díszítés. Ja, narancssárga rózsa van, de én narancssárga sminket nem akarok. Szeretném ha passzolnának a színek. Narancs csokorhoz nem fog menni a lila smink. Keressek másik virágost? De a többi olyan drága a városba. Szerintetek sincs lila virág?
2011. jún. 17. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem orchidea van most is és lila is:)

2011. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem oltári baromság... Virágboltja van szüleimnek, mindig van minden színben virág, még lilában is, de hogy milyenek, nem érte hozzá (fiu vagyok), de szoktam látni lilákat is. Szerintem azért nézz még körül virágosoknál...
2011. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok. néhány helyen lehet kapni orchideát kékben is... de nem gyakori
2011. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy van-e most lila virág, de szerintem két dolgot tehetsz: másik virágoshoz mész, vagy csináltatsz mondjuk fehérből. Az megy mindenhez.

Sok boldogságot! :)

2011. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hát én is nagyon furcsállom, hogy nincs semmibe lila, főleg, hogy év elején még azt mondta, hogy van. Meg én se vagyok színvak szoktam látni lila virágot. :)

Valószínűleg szétnézek máshol is.

2011. jún. 17. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

mondjuk egy ilyesmi nem tetszene? ha a szárára pl rátekernétek egy ilyen lilás gyöngysort

[link]


az egyik ismerősömnek ilyen csokra volt csak rózsaszin gyönggyel, gyönyörű, érdekes és nem mindennapi volt.

2011. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok egy virág szakértő,de szerintem mindenképp nézz körül több helyen,különösen erre a napra, ha lehet,ne engedj az elképzelésidből!!!
2011. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:54


Szép ez a csokor is. Igazából azért ragaszkodom kicsit a csepp alakúhoz, mert úgy tudom, "vékonyít", meg kicsit husibb lányoknak jól áll. (meg persze szép is) De igazából a formájához annyira nem is, de én még mindig ragaszkodnék a lila színhez :)

2011. jún. 17. 19:01
 9/13 anonim válasza:
100%
Keress másik virágost,mert minden időszakban lehet lila virágot kapni.Maximum ő lusta körülnézni.A virágpiacon 70%-ban holland virágokat árulnak,ha akar be is tud rendelni olyat,amilyet te szeretnél.Amúgy virágkötő vagyok.Van rózsa is lila,aster,lisianthus,hortenzia,orchidea,de ha nem is teljesen lia,árnyalatai biztos vannak!Ne add fel,keress másik boltot.Az egyik hozzászólónak igaza van,ha mást nem legyen fehér csokrod ha ott akarod csináltatni,maximum kérj a szárára lila szalagot,gyöngyöket a csokorba:)
2011. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Babarózsa, frézia, orchidea, esetleg rózsa, tulipán, orgona, krókusz, írisz ezekből mind van lila!
2011. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!