Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki tud segíteni esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud segíteni esküvői csokor témában?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy már év elején kinéztem egy virágüzletet ami pont abba az utcába van ahol a fodrász, sminkes. Le is beszéltem vele, hogy majd kb. milyen csokrot szeretnék (lila virágokból cseppalakú). Mondta, hogy majd 1 hónappal az esküvő előtt menjek, és lefixáljuk. Na, ma voltam ott és erre azt mondja, hogy lila színben semmilyen! virágot nem tud adni, se rózsa se semmi. Nincs lila virág júliusban, meg általában semmikor. :S Év elején miért nem tudta közölni.. De hát én csomó képen láttam lila csokrot, akkor ez most hogy van? Tényleg nincs semmi lila júliusban vagy csak ő nem tud szerezni? Mert én már kitaláltam, hogy lila lesz a sminkem is, étteremben a díszítés. Ja, narancssárga rózsa van, de én narancssárga sminket nem akarok. Szeretném ha passzolnának a színek. Narancs csokorhoz nem fog menni a lila smink. Keressek másik virágost? De a többi olyan drága a városba. Szerintetek sincs lila virág?
2011. jún. 17. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Simán lusta a virágos.


Van mindig a nagykerben lila virág.A hupi.kéktől egész a csillagos égig mindet belehet szerezni a nagykerben.


Frézia ilyenkor 100 hogy van .,csak nem tartós sajnos,de pl orchidea drágább de legalább kémcsővel sokáig tart.


[link]


Bőven tudsz válogatni.


Ha Bp-i vagy akkor tudok odaadó kötőt ajánlani.


1Vk

2011. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]



Na ne mondja már hogy nincs. Mikor lesz? Majd decemberben? :)) KAMU! keress mást:))

2011. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon egyszerű megoldás szerintem. Nálunk kék rózsákat szoktak úgy csinálni, hogy befújják a fehéret kékre. Gondolom ezt lila színnel is ugyanúgy meg lehet csinálni. Kérdezősködj még másoknál is. Sok boldogságot!! :)
2011. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!