Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit illik mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik mostanában bedobni a menyasszonytáncba egy barátnőm lagziján?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb barátnő ugyan, de nagyon szeretem, és semmiképp sem akarok az átlagosnál kevesebbet bedobni. Köszi.
2011. jún. 21. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
én soha nem értettem minek ez a menyasszony tánc, felénk nem is szokás. de szerintem annyik adj be amennyit alapjáraton rá is szánnál.
2011. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
5-10 ezret szoktak.
2011. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
hát...attól is függ hogy egyedül mész vagy kísérővel..de szerintem az alsó határ az a 10es..mai világban...
2011. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
nővéremnek nemrég volt a lagzija, volt aki 5000-t dobott, legtöbben 10 ezret, aztán persze volt azért egypár 20 ezres is, ugyh szerintem a 10 ezer teljesen rendben van.
2011. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebből fedezik az esküvő költségeinek nagy részét (te ismered, jobban tudod nálam, milyen az anyagi helyzetük), akkor könnyen kiszámítható, hogy kb. mennyi jut egy vendégre? (Vannak puccos és szerényebb esküvők, ezt nem tudhatom.)


Én talán onnan fognám meg, hogy annyit adnék, ami nekem nem hiányzik nagyon, de fedezi a fogyasztásom költségeit. A nászajándék persze más dolog, az számomra teljesen külön van ettől. Ha nagyon szeretem, akkor talán még többet is adok, mint amennyit megengedhetek magamnak, viszont ezt nem a menyasszonytáncba adnám.

2011. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha veszel nászajándékot, akkor nem kell olyan sokat, barátnőtől senki nem vár tízezreket. Az én barátnőim 2 ezret dobtak fejenként, ennyi volt.


A menyasszonytánc mellesleg hagyomány, legalábbi mifelénk. Nem arra megy ki a játék, hogy lehúzd a rokonokat, viszont jó buli.

2011. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha más ajándékot nem adsz nekik, akkor szerintem 10ezret, ha ezen kívül ajándék is van, elég az öt. Illik, szerintem, hogy legalább annyit kapjanak amennyit rád fordítanak. Vacsi kb. 5 ezer, ital, süti. 1 személyre min. 10 ezer, valami maradjon is nekik. Ha kísérőd is lesz egyértelműen minden duplázódik, akkor min. 20 ezer.
2011. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a mennyasszonytánc az egyetlen amibe adsz, vagy kapnak ajándékot, pénzt amúgy is ajándékba.

Ha csak a mennyasszonytáncba adsz, akkor 5000-10000 legalább, de ha mellette van még ajándékozás is, akkor nem kell ennyit bedobni.

2011. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Már megvan mindenük, ami kell, így ajándékot nem kérnek. Nálunk szokás a menyasszonytánc, és ha nem adunk ajándékot, akkor ide szokás dobni az egész összeget. Névvel vagy névtelenül.....

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 21. 11:28
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem elég 5000.

Nem válasz a kérdésre, de ha valaki esküvőt rendez, akkor az az ő dolga, ha meghív, az az ő dolga, elmegyek, mert meghívott.

Nem hiszem, hogy azt kellene számolgatnom, hogy mit ettem meg és az ilyen olyan ürügyek alatt kifizetnem.

Ha enni akarok, akkor elmegyek étterembe, és ott kifizetem a fogyasztásomat.

Nekem ez olyan paraszt dolog, "Meghívlak, de fizesd ki, amit rád költöttem."

2011. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!