Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői költségek? Mikre kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői költségek? Mikre kell számolnunk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 21:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Egy esküvőnél milyen ktsgekre kell számítani?? Rengeteg van- terembérlet, fotós, vőfély, zenekar, kaja, pia, anyakönyvezető, plusz a hivatali esküvő egyéb ktsgei, a templomi esküvő ktsgei, a ruhák, mennyasszonynak, vőlegénynek...dekoráció, menyasszonyi csokor, stb.
2011. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Javában benne vagyunk az esküvő szervezésben!

Részletezem:

meghivó: 11.000Ft 20 db átlagosan:nyomtatás,papír 300Ft/db.

Étterem: nincs átlag,nálunk kb 10.000ft/ft,ebben benne van a vacsora,éjjfélkor büfé,italok,kivéve a szeszes,stb...

fotós,videós:egyenként 50.000

mennyasszonyi ruha 130.000 ebben benne van a kiegészitők,+menyecske ruha.

anyakönyvezető kb 50.000ft külső helyszinnel tehát nem a hivatlban.

dekoráció,virág szintén 50.000(csak minimális dekoráció)

a mennyaszonyi csokor 10-15.000ft

kitüzők db-ja 1000ft mindenhol változó..

zenész:1fő 50.000ft

vőfély passz,nekünk ismerős jön


nagyjából ennyi,még nem mertem összeszámolni pontosan mi mennyi...

Nálunk 50 vendég lesz!

Nektek sok boldogságot kivánok,legyetek boldogok!

Bármilyen kérdésed van,szivesen válaszolok!

Mi már nagyjából megvagyunk a szervezéssel,tudok tanácsot adni ha kell.

2011. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

amit az előzők kb. leírtak.

még a sütik, amik lemaradtak, én tegnap kérdeztem rá egy tortára ami tetszett, azt mondták 15-20E...azt hittem, kiesek a szememen...van, ahol jobban jársz, ha meg sem mondod, h esküvőre lesz

sós meg édes sütik - nálunk nagyon alap mennyiség lesz véve, mindenki süt majd és azt hozzák, meg minden család hoz tortát


valamint a szülőköszöntő virág, esetleges autó/hintóbérlés is kimaradt


mikor lesz a nagy nap? nekünk jövő május, nagyban benne vagyok a témában, írj majd ha kell segítség:)

2011. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

21:52-es vagyok!


Amiket intézni kell!

-meghivó (mi legyen a szöveg,vers,idézet,formája)

-anyakönyvezető (kitölteni egy csomó papírt,nevet választani,lefixálni az időpontot,zenét választani,stb...)

templomi: nekünk nem lesz,nem tom hogy megy..

zenész: milyen a zenei igényetek,sok-sok árajánlatot kérni.


fotós,videos: referenciákat kérni ,megnézni a képeiket,videokat, árajánlat sok helyről iszanyat különbségek vannak.A képeket milyen formában adja át,hányat készít ezekre kérdezzetek rá.


étterem: az összes költség közül majdnem a legdrágább,érdemes itt is több helyet megnézni,feldiszitve megnézni,mennyire rugalmasak,stb...

nekünk egy hotelben lesz,adnak 2 szobát ingyen,megnézhettük kidekorálva is,teljesítik a kéréseinket,mindenben partnerek,az árban benne van a terembérlet is,fennt részleteztem.


ruha:izlés kérdése na meg föleg pénztárca.

virág: szintén



-

2011. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen a sütik és torta!

A süti még hagyján de a torta valami nagyon drága!

15-20ezer.

Még csak nem is extra!

Kocsibérlés 50.000-től határ a csillagos ég-de ez van

2011. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
vőfély 30-40 től
2011. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Az egész ruhával együtt 70 főre is 1 milla, ha azért vmilyen sinvonalat akarsz, nem csak enni. tehát zene videó, fénykép, vőfély, dekoráció.

ja é számít hogy hol laksz, pesten duvák az árak

2011. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

Az átlag magyar hónap végére örül, ha kijön mindennel együtt. Esküvő témában meg 1 millió forint elmegy egy 50-60 fős lagzira?


Hogyan tudják ezt az emberek megengedni maguknak?


Én nem hogy lagzit nem tudnék rendezni, még egy szép ruhát se tudnék bérelni :)

Szüleimnek meg nem engedném, hogy ők fizessék, mert biztosan nagy szükség lesz a pénzre.

Persze én még diák vagyok, amellett épp hogy keresek valamennyit, a barátom pedig dettó.. De akkor is, nem hiszem elő tudunk ennyit teremteni még teljes állásban sem. (Vagyis nem a következő 10 évben)

Bocsánat az OFFért, csak mindig elhűlök milyen árak vannak :(

2011. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Simán el, és akkor még nem biztos hogy volt benne valamilyen ülönleges szolgáltatás. SŐt lehet, hogy a gyűrűk árát se számolják hozzá.

Egy átlag valóban nem teheti meg, ők nem is foglakoznak annyira pl. teremdiszítéssel. De zene, kaja akkor is kell, meg fotók. Jobb fotos meg már 80, zenész 60, gyűrűk is legalább 60-70. Ez már így 200. És akkor még ruha...Meg kaja egy főre 5-10 ezer attól függően, hogy menniy étel ital van, persze ennnél több is lehet.

Legalább is a városban, ahol élek, és felmértem ezeket szakdogámhoz :)

2011. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én már csak annyit fűzék hozzá,hogy mindenki arra spórol amire szeretne,más kocsira,lakásra,mi esküvőre!

Pedig az átlaghoz tartozunk mi is.

Az árakról nem mi tehetünk...

2011. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!