Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői költségek? Mikre kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői költségek? Mikre kell számolnunk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 21:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk aug. 6-án lesz. sorolom a költségeket.


Ruha(menyecske, menyasszonyi) : 85.000

Nekem cipő: 6000+5000

Fehérnemű és egyebek: 15.000

Öltöny: 50.000

Csokor: 10.000

Kitűzők: 1000/db

Polgári szertartás: 40.000 ( terem bérlés, pezsgős koccintás, vers)

Étterem: 6.700ft/fő (vacsora, éjféli kaja, korlátlan üditő fogy.)

A torták, sütik ajándékok (cukrász van a családban)

Meghívó: 200ft/db.


Mi 90-en leszünk.

2011. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem a vélményedről szólt a kérdés, plsz ott aza szokás, itt meg ez.
2011. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Sátras? Az nagyon jó lesz! Na és ha esik? A sátor nem ázik be, ha rendesen meg van építve! Imádom a sátras lagzikat!

Nem utolsó sorban mérföldekkel olcsóbb, mint az éttermi.

Bár, egyáltalán nem kényelmesebb. Mármint a segítőknek.

Nekem is ilyen volt:) Csak 300 fővel. Szuper volt. A tiéd is az lesz, meglátod;) Minden jót és szépet kívánok nektek!

2011. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot mindenkinek!

Sátrast úgy kell érteni, hogy van egy épített nagy "sátrunk" (én így hívom) ahol grillezés van, stb. És majd ehhez lesz még tákolva igazi sátor. :)

2011. jún. 30. 13:28
 25/26 anonim válasza:

Nekem ugyan 7 éve volt az esküvőm 50 fős és cca. 500.000 Ft körül volt a vége(ez mostani időkben talán benne lenne nekünk is közel 1 millióba), de a menyasszonytáncból bejött 300.000 Ft, úgyhogy a végeredmény az, hogy csak 200.000-be került a lagzi.

Viszont mi kikötöttük, hogy senkitől sem kérünk nászajándékot, hanem az erre szánt összeget inkább dobják be a menyasszonytáncnál.

Baráti körünkben mostanában az a szokás dívik, hogy nem tartanak menyasszonytáncot, és nincs tárgyi nászajándék, hanem mindenki pénzt ad az ifjú párnak (szép "nászajándék" képeslapba rejtve). Illetve voltam olyan lagziban is, ahol ugyan megtartották a menyasszonytáncot, de csak és kizárólag 1 forintosokat (akkor még volt)lehetett a tálkába dobni.

Bocsi, végén már nagyon elkanyarodtam a költség témától.

2011. júl. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azért ez inkább szokás kérdése. Országunkon belül egészen eltérő hagyományok vannak. Mifelénk pl. nem menyasszonytánc van, hanem menyecsketánc. Ez éjfélkor történik és pénzről szól. Életemben nem lesz olyan órabérem, mint akkor:)

A nászajándékot (ami pénz vagy aji, mindenki eldönti maga) pedig péntek du. adják oda.Ez egy hagyományos sátras lagzi - általában 200-300 fővel - mifelénk. A miénkben 280 körül voltak.

2011. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!