Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Siasztok! Mit szoktak kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siasztok! Mit szoktak kezdeni a násznéppel a polgári ceremónia és a vacsora ideje között? Mi fotózkodi megyünk, nekik pedig van 3 szabad órájuk, hogy a vacsi helyszínéhez érjenek, ahol újra találkozunk.30 főről van szó, és BP-i helyszín.

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Bocsi, de ez így tényleg nagyon gáz... Nekem is augusztusban lesz az esküvőm, délután 2kor kezdődik a szertartás. Reggel 9kor indulunk majd fotózni, épp azért, hogy ne kelljen órákra magukra hagynunk a násznépet...

2011. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy én vagyok hüyle, de én ezt nem értem. Ti úgy tartotok esküvőt hogy lesz a szertartás 13.30-kor, aztán nincs semmi 17-ig mikor kezdődik a vacsi? Vagy akkor 2-5-ig van valahol fogadás? Ha igen akkor minek megy haza bárki is? Ha nincs semmi 2-5-ig, az meg extra gáz!Mi az hogy odabumliztatsz valakit a szertartásra és aztán majd három óra múlva jöjjön vissza a vacsorára?


Ha így van akkor rendesen elcssztétek a szervezést. Találjatok ki még addig valamit erre az időszakra. Ha nem így van akkor meg nem értem a kérdésed.

2011. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha meg az a három menni akar veletek fotózkodni akkor vigyétek őket!
2011. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tanácsokat,ötleteket kértem,nem kioktatást!

2 hete kezdtük szrvezni, szerencsére csak 30 napunk volt rá. A vendégek konkrétan a szűk családi kör,azért 30 fő,kisgyerekekkel együtt. Az ő kérésükre nem ketten mentünk be házasodni. De már nem bánom.:)

Arról nem tehetek,hogy csak 1kor és fél2-kor volt időpont.a késbbit választottuk.

És ha oda is megyünk a vacsi helyszínére fél 3kor,akkor is mit csinálhatunk ott 7ig a vacsi kezdetéig.

Tehát az alapkérdés változatlan.

2011. jún. 28. 14:43
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek helyszínt ahol együtt lehetnek. Ezért kell vőfély, aki segít kitölteni ezeket a holtidőket, de ha az nincs akkoris legyenek ott az örömszülők és a testvérek, nehogy elvonuljanak külön. Legyen zene, ha csak CD-ről akkor is. Legyen valami kaja (hidegtál, szendvics, pogácsa). Csónakáztassátok meg őket a városligheti tavon, béreljetek buszt egy városnézésre (Tök mindegy hogy budapestiek, akkor is program). Szerezzetek laptopot, és egy projektort, és csináljatok gyerekkori képekkel egy kis bemutatót.
2011. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére megoldottuk egy helyszíni szertartással a dolgot. Csak most meg anyós akar odacsődíteni mindenkit fél 2re a hivatalba. Az meg úgy ciki,de nem lehet elmagyarázni.
2011. jún. 28. 22:57
 17/17 anonim válasza:

Ezt a sok gusztustalan okoskodót honnan fújta ide a rákfene szele?? Hatalmas segítség vagytok szegény kérdezőnek. Szerintetek ő így akarta volna eredetileg? Van, hogy pl pénzkérdés miatt nem oldható meg máshogy, és alkalmazkodni kell a hivatal által adott időponthoz, és minden mást ahhoz igazítani. Nem könnyű, de az hogy lebunkózzátok és fröcsögtök meg fújtok rá, rohadtul nem segítség.


Én értem a problémát, végül mi is így oldottuk meg, külső szertartással (bár természetesen nem olcsó így). Én is gondban voltam, mert 2-re volt időpont, és lett volna elég sok holtidő, amikor úgymond nincs dolguk a vendégeknek. De azt gondolom, hogy az se lett volna tragédia, aki emiatt sopánkodik meg siránkozik az hazamehet. A násznépnek egy dolga van: örülni, hogy ott lehet!

2012. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!